Naarden, 28 mei 2008 – Een van de grootste IP-telecommunicatiebedrijven, Global Crossing (code NASDAQ : GLBC), heeft een nieuw IP PoP (Point of Presence) in gebruik genomen om de markt in Luxemburg te bedienen. Het nieuwe IP PoP is gevestigd in het ‘carrier-hotel’ eBRC te Windhof. Het eBRC-gebouw biedt onderdak aan meerdere telecom-dienstverleners en heette voorheen P&T Luxembourg.
Klanten in het Groothertogdom kunnen nu direct verbinding maken met een van de belangrijkste ‘Tier1 Internet backbones’ in het land zelf. Maar bovendien kan Global Crossing de IP-diensten uitbreiden naar elke locatie in de wereld. Daarmee worden ondernemingen, overheden en telecombedrijven verbonden met een veilige geconvergeerde omgeving. Deze is ideaal geschikt voor zakelijke applicaties van de volgende generatie, waarin het Internet Protocol vereist is: diensten van overheden, internationaal opererende ondernemingen, financiële centra en media-services.
“Wij zijn erg blij dat Global Crossing dit steunpunt gevestigd heeft in een van de belangrijkste centra van de financiële en media-wereld. Daarmee zijn de reële keuzemogelijkheden tussen IP-dienstverleners vergroot,” zei Anthony Christie, managing director EMEA van Global Crossing. “Global Crossing biedt een unieke combinatie van de modernste IP-technologie met snelle en adequate dienstverlening, die ongeëvenaard is in de telecomindustrie. Wij blijven andere wereldwijde service providers de baas met een klanttevredenheid die boven de 99 procent uitkomt.”
“Onze recent in gebruik genomen PoP in Luxemburg bewijst dat Global Crossing de nadruk legt op lokale oplossingen,” voegt Anthony Christie daar aan toe. Het laat zien dat wij de behoefte bij het bedrijfsleven aan geconvergeerde services, die verder gaat dan data-/video- en spraakintegratie, onderkennen. Men verlangt daar duidelijk naar het integreren en combineren van IT met hosting, telecommunicatie, internet, beveiliging en VoIP.”
Luxembourg Carrier Hotels eBRC exploiteert drie niet-leveranciersgebonden data- en telecom-centra in het Groothertog¬dom Luxemburg. Deze data/telecom-centra zijn de grootste in Luxemburg en bestaan uit zwaar beveiligde vestigingen met een gezamenlijke vloeroppervlakte van 6700 m2. Luxemburg is hiermee een unieke en veilige plaats voor ICT-bedrijven, operators en professionele klanten.
De ‘carrier hotels’ bieden een geavanceerde infrastructuur, die aantrekkelijk is voor xSP’s. Zij maken deel uit van een plan om een centrale Europese Peering Hub op te zetten door middeel van partnerovereenkomsten met de internetcentra van Europa.
Global Crossing Global Crossing levert telecommunicatie-oplossingen over het eerste wereldomspannende geïntegreerde IP-netwerk. Het hoofdnetwerk van Global Crossing verbindt over de gehele wereld ongeveer 390 steden in meer dan 30 landen met elkaar. De diensten van Global Crossing worden in ca. 690 steden, in meer dan 60 landen en in 6 continenten aangeboden. Verkoop en ondersteuning zijn in overeenstemming met de wereldwijde aanwezigheid en staan op hetzelfde hoge kwaliteitsniveau als het netwerk, zodat klanten over de gehele wereld op dezelfde consistente dienstverlening kunnen rekenen.
De internationale IP-services van Global Crossing verbinden ondernemingen, overheids¬diensten en telecomaanbieders met klanten, medewerkers en partners wereldwijd in een beveiligde omgeving, die ideaal geschikt is voor zakelijke toepassingen op basis van IP, zoals e-commerce. Global Crossing levert een volledig pakket beheerde services voor data, spraak en beveiliging aan 40% van de 500 grootste Amerikaanse ondernemingen. Verder levert Global Crossing beheer-, beveiligings- en adviesdiensten (bijvoorbeeld IP VPN en VoIP) aan 700 telecomaanbieders, operators van mobiele telefonie en Internet Service Providers.
Global Crossing was de eerste – en blijft (vooralsnog) de enige – telecommunicatieleverancier die wereldwijd IPv6 toepast zowel in zijn eigen als in openbare hoofdnetwerken.
Bezoek voor meer informatie de website:
www.globalcrossing.com of
blogs.globalcrossing.com/.
Global Crossing
Jos Martens
Tel: +035 655 6406
JHMartens@GlobalCrossing.com Franssen Communicatie030 22 88 579
fred@franssencom.nl