www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 29 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: En Serio

Caesar werft ICT'ers met unieke campagne

Ludiek antwoord van Caesar Groep op krappe ICT-arbeidsmarkt

Utrecht, 14 mei 2008 - De Caesar Groep, ICT-dienstverlener in Utrecht, roept ICT-specialisten op via www.caesarscode.nl een beveiligingscode te kraken. In een online game maken ICT-specialisten kennis met de Caesar Groep en tegelijkertijd werft Caesar op een unieke manier nieuwe medewerkers. Deelnemers die de code weten te kraken, maken bovendien kans op de hoofdprijs, een Ultra Mobile PC en mogen gerust solliciteren naar een van de openstaande ICT-topfuncties bij Caesar.

De wervingsactie draait om het kraken van de beveiligingscode: Caesar's Code, genoemd naar de grondlegger van de cryptologie. De game speelt zich af in de omgeving van het bedrijfsnetwerk van Caesar. Deelnemers aan de game kunnen de code ontcijferen door ICT gerelateerde opdrachten te vervullen voor medewerkers van Caesar. De opdrachten snijden onderwerpen aan zoals de gunstige arbeidsvoorwaarden van Caesar of het verslag van een bedrijfsevenement. Op deze manier stelt Caesar zich voor aan ICT-specialisten, die op hun beurt kunnen solliciteren naar een van de vacatures op www.caesarscode.nl. De eerste ICT-er die de code kraakt wordt bovendien door Caesar beloond met een Ultra Mobile PC. Daarnaast zijn er ook andere prijzen te winnen voor ICT-ers die deze uitdaging aan willen gaan.

"Met de krapte op de ICT-arbeidsmarkt heeft ieder ICT-bedrijf te maken. Het is dan ook belangrijk om op te vallen als werkgever", zegt Richard Wentzel, Human Resource-manager bij de Caesar Groep. "We hebben gekozen voor een spraakmakende wervingscampagne, die weerspiegelt dat we een innovatief ICT-bedrijf zijn met een knipoog. Caesar Groep heeft 300 medewerkers en kent een persoonlijke benadering en een prettige werksfeer. Deze campagne is bij uitstek een goede selectie- en wervingsmethode. De game selecteert de meest getalenteerde specialisten. Tegelijkertijd proberen we deze mensen aan ons te binden."

Over Caesar Groep
De Caesar Groep is in 1993 opgericht. Bij deze ICT-dienstverlener, gevestigd in Utrecht, werken circa 300 mensen. Tot de dienstverlening van Caesar behoren ICT-projecten, ICT-consultancy & -detachering en ICT-beheer. De filosofie van Caesar is samen te vatten in: 'ICT met rendement'. De Caesar Groep is door onderzoeksbureau CRF uitgeroepen tot TOP-werkgever 2008, en won in 2007 de CA-ICT Employability Impulse-prijs voor het verbeteren van de werkgelegenheid in de ICT. Meer informatie is te vinden op www.caesar.nl.

Voor meer informatie:

Caesar Groep
Marjon Vermeulen
Tel.: 030 - 240 60 03
E-mail: m.vermeulen@caesar.nl

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Gijs van Beek
Tel.: 030 - 65 65 070
E-mail: Caesar@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 29 dagen
Caesar Experts contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl