www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 53 dagen geleden)
Bedrijf:

Micro Focus breidt Data Express uit met ondersteuning van Microsoft SQL Server

Nieuwe oplossing verbetert productiviteit en kwaliteit van bedrijfsapplicaties

Hoofddorp, 7 mei 2008 - Micro Focus® (LSE.MCRO.L), toonaangevend leverancier van applicatiebeheer- en moderniseringsoplossingen, introduceert een nieuwe module voor Data Express. De nieuwe SQL Server-module zorgt er voor dat Data Express nu ook ondersteuning biedt voor Microsoft SQL Server. Daardoor zijn bedrijven in staat om een veilige en robuuste testomgeving te creëren gebaseerd op systeembrede productiedata.

Data Express is een suite met tools die IT-afdelingen helpt bij het leveren van hoogwaardige applicaties terwijl ze tegelijkertijd voldoen aan governance- en compliance-regels. Ook kunnen ze representatieve subsets van grote volumes productiedata creëren voor testdoeleinden. Zo ontstaat een veilige testomgeving voor applicatieontwikkeling, die voldoet aan wet- en regelgeving.

"Het toevoegen van SQL Server-ondersteuning stelt klanten in staat om productiedata binnen de gehele onderneming te testen zonder aantasting van privacy- of compliance-regelgeving", zegt Reza Warnink, General Manager Benelux en Scandinavië van Micro Focus: "Data Express creëert een testomgeving die het hele applicatieleveringsproces en de kwaliteit van de applicaties zelf verbetert. Handmatig testen is moeizaam en kan leiden tot behoorlijke en onnodige kosten, risico's en tijdverlies bij ontwikkeling. Met Data Express zijn testen waardevol in plaats van een risico. IT-organisaties kunnen zo hun flexibiliteit vergroten en hun doelen in lijn brengen met de eisen van de business."

Data Express voorziet in een robuuste en veilige testomgeving voor data. Daardoor kunnen bedrijven voldoen aan hun eigen strenge eisen op het gebied van privacy en prestaties zonder de bestaande processen of platforms te beïnvloeden. Data is vanuit verschillende databases te laden, waaronder SQL Server-databases. De data worden opgeslagen in een repository voor analyse, inzicht en consistente categorisering van datavelden.

Data Express stelt maskeringregels vast voor de verschillen categorieën data, waardoor toegang tot gevoelige data in lijn is met privacyregels, wetgeving en standaarden op het gebied van corporate governance. De oplossing bepaalt automatisch de juiste subsets van data met het oog op hoogwaardige testen. Deze worden efficiënt en accuraat uitgevoerd en zijn ook vaker mogelijk. Zo kunnen organisaties hun time-to-market verbeteren en tegelijkertijd de kosten van het opslaan van testdata reduceren.



Over Micro Focus
Micro Focus, lid van de FTSE 250, levert innovatieve software die ervoor zorgt dat bedrijven de waarde van hun bedrijfsapplicaties kunnen vergroten. Micro Focus Enterprise Application-software voor modernisering en beheer zorgt ervoor dat de applicaties van klanten snel zijn aan te passen aan marktveranderingen. Tevens ondersteunen Micro Focus-oplossingen moderne architecturen die lagere kosten en minder risico met zich meebrengen. Voor meer informatie: www.microfocus.com

Voor meer informatie:
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Anja Breunis
Tel.: +31 (0)30 656 50 70

Verstreken tijd: 18 jaar en 53 dagen
Micro Focus contact  

+31-3080-82600
www.microfocus.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl