Amsterdam, 18 april 2008 - SDL Tridion, leider in Web Content Management oplossingen en onderdeel van SDL, leidend leverancier van Global Information Management (GIM), maakt vandaag de benoeming bekend van Terry Hall tot Vice President of Sales voor Europa. Hall was de afgelopen drie jaar verantwoordelijk voor SDL Tridion’s business units in de UK en Ierland waar hij een aanzienlijke marktgroei realiseerde. Terry Hall wordt verantwoordelijk voor verkoop, marketing en algemeen management van de Europese business units van SDL Tridion. Primaire taak voor de nieuwe VP is de versteviging van het huidige marktleiderschap van de organisatie en het bewerkstelligen van verdere penetratie in nieuwe markten. Terry Hall: “SDL Tridion is in heel Europa een succesvolle organisatie met geweldige mensen, oplossingen en een zeer indrukwekkende klantenkring. Ik ben er van overtuigd dat SDL Tridion in de komende jaren in Europa nog verder zal groeien en ik ben zeer verheugd, onderdeel te zijn van het team dat dit gaat realiseren.”
“Terry heeft in de UK en Ierland een geweldige prestatie neergezet en ik ben heel blij dat hij in deze nieuwe functie als Vice President of Sales for Europe verder wil gaan.” zegt Pieter Varkevisser, CEO van SDL Tridion. “Wij bieden een Web Content Management oplossing van wereldklasse voor organisaties die het web gebruiken om wereldwijd te communiceren met verschillende doelgroepen en via het web verkopen op de internationale markt. Onze klanten door heel Europa profiteren van de voordelen van het gebruik van de SDL Tridion oplossingen. Onze belangrijkste doelstelling voor de volgende jaren is ons marktaandeel aanzienlijk te vergroten en ik weet dat we met Terry de juiste man hebben gevonden om deze groei te leiden.”
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met SDL Tridion Annelore van der Lint, Marketing Director
T: +31 (0)20 20 32 030
annelore.vanderlint@sdltridion.com
Over SDL Tridion SDL Tridion is wereldwijd een leidend leverancier van Web Content Management (WCM) oplossingen. Onze enterprise klasse WCM-oplossing stelt organisaties in staat om in meerdere talen en over verschillende websites en kanalen consistente, interactieve en zeer gerichte klantervaringen aan te bieden.
Naast de middelen om content te creëren, beheren, leveren, volgen en archiveren, biedt Tridion ook oplossingen voor gerichte doelgroepcommunicatie, publicatie over meerdere kanalen en mogelijkheden tot interactie met de doelgroep.
Meer dan 430 organisaties maken gebruik van SDL Tridion oplossingen. Hieronder bevinden zich vooraanstaande wereldmerken zoals ABN AMRO, BBVA, Canon, Emirates, KLM, Lexus, Renault, Ricoh, Sanofi-Aventis, Scania, Toyota, Unilever en Yamaha. Het hoofdkantoor van SDL Tridion is gevestigd in Amsterdam; het Amerikaanse hoofdkantoor in New York. SDL Tridion heeft verder kantoren en partners in de Verenigde Staten, Europa en Asia-Pacific.
Voor meer informatie over SDL Tridion kunt u terecht op
www.sdltridion.nl SDL Tridion is onderdeel van SDL, de leider in global information management (GIM) oplossingen. Voor meer informatie over SDL kunt u terecht op
www.sdl.com