www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 12 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: En Serio

Medewerkers Caesar Groep doen vrijwilligerswerk bij Stichting Zonnehuizen

Caesar beschouwt vrijwilligersdagen als studiedagen

Utrecht, 15 april 2008 – Medewerkers van de Caesar Groep, ICT-dienstverlener in Utrecht, gaan vier dagen als vrijwilliger aan de slag bij de Stichting Zonnehuizen Kind en Jeugd. Voor de 300 medewerkers zijn de vrijwilligersdagen tegelijkertijd ook studiedagen. Zonnehuizen zet zich in voor kinderen met een psychiatrische stoornis, een licht verstandelijke beperking of een combinatie van beide.

Caesar-medewerkers leveren als vrijwilliger een bijdrage aan een organisatie, maar leren er zelf ook veel van. Vandaar dat deze dagen als studiedagen worden aangemerkt. Medewerkers brengen hun ervaringen in kaart en vertalen deze naar hun eigen werksituatie. Tijdens de studiedagen werken de Caesar-medewerkers op een niet-alledaagse manier aan hun samenwerkingscapaciteit en creativiteit. Een studiedag kan bestaan uit het het lesgeven aan kinderen, storten van betonvloeren, het opknappen van schuurtjes, het schilderen van een kinderboerderij of het organiseren van vrijwilligersmarkten.

In totaal zijn er vier studiedagen gepland bij de Stichting Zonnehuizen. Op woensdag 16 april en donderdag 15 mei zijn de laatste twee. De eerste twee dagen zijn door de medewerkers van Caesar en die van Zonnehuizen als zeer positief beoordeeld. Caesar Groep heeft bij de organisatie van de dagen hulp gekregen van Robin Good, een organisatie die zich toelegt op het bemiddelen tussen bedrijven en goede doelen. Zij hebben de promotiefilm voor de studiedagen samengesteld, die te zien is op [nl.youtube.com/watch?v=K5_ijStsTNg].

De Caesar Groep won in 2007 de CA-ICT Employability Impulse-prijs. Dit is een wedstrijd waarin bedrijven plannen kunnen indienen voor het verbeteren van de werkgelegenheid in de ICT. Het bedrag dat verbonden was aan deze prijs, besteedt Caesar eveneens aan de Stichting Zonnehuizen. Het plan van de Caesar Groep behoorde tot de beste vier inzendingen.

“De Caesar Studiedagen krijgen dit jaar een hele aparte invulling”, zegt Richard Wentzel, Human Resource-manager bij de Caesar Groep. ”We willen dit jaar aandacht besteden aan onze vier kerncompetenties. We verwachten deze competenties in meer of mindere mate van onze medewerkers om samen succesvol te kunnen zijn. Hoe ontwikkel je ‘samenwerken’, ‘resultaatgerichtheid’, ‘klantgerichtheid’ en ‘creativiteit’? Door eens iets te doen dat niets met ICT te maken heeft.”

Meer informatie over de Caesar Studiedagen is te vinden op www.caesaracademy.nl/studiedagen.

Over Stichting Robin Good
Meer informatie is te vinden op www.robingood.nl.

Over Zonnehuizen
Zonnehuizen Kind en Jeugd is een instelling die al sinds haar oprichting in 1931 kinderen met ontwikkelingsstoornissen professioneel behandelt, verzorgt en onderwijs biedt. Het kan daarbij gaan om kinderen en jeugdigen met een psychiatrische stoornis, een licht verstandelijke beperking of een combinatie van beide. Zonnehuizen helpt kinderen zich te ontwikkelen tot volwaardige, gezonde individuen. Meer informatie is te vinden op www.zonnehuizen.nl.

Over Caesar Groep
De Caesar Groep is in 1993 opgericht. Bij deze ICT-dienstverlener, gevestigd in Utrecht, werken circa 300 mensen. Tot de dienstverlening van Caesar behoren ICT-projecten (gegarandeerd op tijd geleverd), ICT-consultancy & -detachering en ICT-beheer. De filosofie van Ceasar is samen te vatten in: ‘ICT met rendement’. Meer informatie is te vinden op www.caesar.nl.

Noot voor de redactie

Voor meer informatie:
Caesar Groep
Sanne van Veelen, Communicatiemedewerker,
s.veelen@caesar.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 12 dagen
Caesar Experts contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu