www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 55 dagen geleden)
Bedrijf:

BI niet slechts een instrument, maar noodzaak, zegt IDC

Het meest recente Pervasive BI research rapport, hetgeen in Maart 2008 uitkomt, toont aan dat het gebruik van BI op een nieuwe manier wordt ingezet. Terwijl het aantal spelers door consolidatie in de markt afneemt, neemt het aantal uitdagingen voor deze spelers door de toenemende vraag uit de markt juist enorm toe.

"De technology om BI problemen te adresseren is volwassen en functioneel rijk, toch groeien de uitdagingen voor organisaties bij het gebruik van BI elke dag", zegt Alys Woodward, research manager for European Business Intelligence and Analytics at IDC. "Pervasive BI is een beschrijving voor het optimale gebruik van BI in een organisaties, hetgeen gezien zou kunnen worden als een utopie en onmogelijk om te bereiken, maar er is al voordeel te halen bij de eerste stappen op de weg naar Pervasive BI."

Beslissingen worden door veel verschillende stakeholders op alle niveaus binnen organisaties genomen: kwantitatieve analisten, business analisten, managers, overig personeel en externe stakeholders. Indien de kennis over hoe BI te implementeren om aan alle verschillende behoeften te voldoen - ontbreekt, lopen organisaties een groot risico waardevolle informatie te verliezen teneinde concurrentie voordeel te behalen ofwel te behouden. Hoe gaan organisaties om met de toenemende hoeveelheid data en hoe managen zij al die verschillende informatiebronnen? Zeker in het perspectief van de toenemende behoefte aan relevante, accurate en tijdige informatie.

IDC's jaarlijkse Business Intelligence conferentie heeft zowel de aandacht van senior IT beslissers als andere beslissers binnen organisaties. De conferentie vindt plaats in samenwerking met grote spelers op dit vakgebied zoals Qlikview, SAP, Infor, Oracle en Pecoma. Exclusieve media en kennis partner is de BI-kring.

Onderwerpen die onder meer aan bod komen tijdens de conferentie zijn:
· De toekomst van BI en BPM
· Maak het mogelijk om strategische beslissingen terug te brengen waar het hoort
· Case studies van het Centraal Boekhuis, Unilever, Provimi, de Rabobank en Energinet.

IDC houdt conferenties over Business Intelligence :
In Amsterdam op 19 maart a.s: www.idc/Benelux/bi08 Sweden op 15 april 2008 www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=IDC_P16444
Noorwegen op 29 april 2008: : www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=IDC_P16733
Denemarken op 30 september

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Fina Piazza
fpiazza@idc.com

Verstreken tijd: 18 jaar en 55 dagen
IDC Benelux contact  

+31 (0)20 75 85 980
www.idcbenelux.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl