Amsterdam, 12 november 2007 – Hippo, een Nederlandse leverancier van open source enterprise contentmanagement en portal-software, levert twee sprekers voor de internationale ApacheCon US. Ate Douma en Arjé Cahn zijn door de organisatie uitgenodigd om te spreken over toekomstige ontwikkelingen op het gebied van open source.
De internationale conferentie van de Apache Software Foundation vindt plaats van 12 tot en met 16 november in het Westin Peachtree Plaza in Atlanta, Georgia in de Verenigde Staten. ApacheCon US richt zich op leden van de Apache Software Foundation, ontwikkelaars, verkopers en gebruikers. De conferentie gaat in op de toekomstige ontwikkelingen op het gebied van open source en specifiek binnen de Apache community.
Hippo-sprekers
Arjé Cahn, Apache Cocoon Committer en CTO van Hippo, zal op woensdag 14 november tijdens zijn sessie: ‘Apache Enterprise Integration Techniques’ meer vertellen over de details van het mixen van Apache Jackrabbit, Jetspeed, Cocoon, Lucene en diverse andere Apache-projecten en hoe daarmee een schaalbaar bedrijfsplatform kan worden ontwikkeld.
Ate Douma, Apache Jetspeed committer, Software Architect bij Hippo en portal- en portlet-specialist, is ook een van de sprekers. Hij leidt bij Hippo het portal-team. Douma speelt een belangrijke rol binnen de Apache Community met betrekking tot portals en het opstellen van wereldwijde portal-standaarden. Hij is verder committer voor de Apache Jetspeed Enterprise Portal en Apache Portals Bridges. Verder is hij PMC-lid voor Apache portals en lid van de Java Community Expert Groep voor SR-286: Portlet specification 2.0.
Op 16 november gaat hij tijdens zijn sessie ‘SR-286: Portlet Specification 2.0 for Portal and Portlet Developers’ in op de ontwikkeling van deze wereldwijde portal-standaarden.
Voor meer informatie over Apache US 2007 zie:
www.us.apachecon.com/us2007 Voor meer informatie over de sprekers ga naar:
us.apachecon.com/us2007/program/speakers
Over Hippo
Hippo levert professionele ondersteuning op Open Source software. Hippo CMS en Hippo Portal vereenvoudigen informatiebeheer en distributie van content via verschillende kanalen, zoals internet, intranet, print en email. Hippo participeert sinds jaren in de Apache Software Foundation. Daardoor beïnvloedt Hippo open source-ontwikkelingen en garandeert op die manier ondersteuning en continuïteit van de software. Hippo-oplossingen worden gebruikt door het ministerie van Financiën, TUI Nederland, VNU Business Media, Damen Shipyards, Philips en ABN-Amro. Hippo werkt samen met (internationale) partners, waaronder Ordina/Clockwork, Amplexor en Lost Boys. Voor meer informatie:
www.hippo.nl Voor meer informatie:
Hippo
Tjeerd Brenninkmeijer
Tel: 020 522 44 66
E-mail: t.brenninkmeijer(at)hippo.nl
Whizpr
Yvon Reitsma
Tel: 0317 410 483
E-mail: hippo(at)whizpr.nl