ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 101 dagen geleden)
Bedrijf:

Registratiebeperking na run op .TK-domeinnamen

Tijdelijke bescherming van geregistreerde handelsmerken na groeispurt .TK-internetdomein

Amsterdam, 29 oktober 2007 – Dot TK staat met 1.7 miljoen domeinnaamregistraties in de Top 10 van grootste aanbieders van domeinnamen. Het .tk-internetdomein is inmiddels groter dan .it (Italië) en .fr (Frankrijk). Vanwege de enorme groei in de afgelopen weken heeft Dot TK, tezamen met de overheid van Tokelau, de Polynesische eilandengroep achter .TK, besloten om met onmiddellijke ingang een tijdelijke registratiebeperking - ofwel een Sunrise Period – in te stellen voor betaalde domeinen.

Gedurende de Dot TK Sunrise Period kunnen alleen bedrijven met handelsmerken die bij één van de 28 handelsmerkautoriteiten zijn geregistreerd, in aanmerking komen voor betaalde registratie. Anderen kunnen tot 3 december géén betaalde .TK-domeinnamen registreren. Deze periode dient om de handelsmerken te beschermen en om misbruik van .TK-domeinnamen tegen te gaan. De bescherming wordt gehandhaafd door het in Amsterdam en Londen gevestigde Dot TK, dat namens Tokelau verantwoordelijk is voor de uitgave van .TK-domeinnamen.

De gratis .TK-domeinnaamregistratie blijft ook in de Sunrise Periode gewoon open. Deze gratis registraties geven echter geen licentierechten op een domeinnaam, maar alleen het gebruiksrecht. Dot TK kan zo’n gebruiksrecht onmiddellijk intrekken als er een conflict ontstaat met een handelsmerkregistrant.

De snelle groei van het aantal .TK-registraties vond plaats na het bezoek van een delegatie van Tokelau aan West-Europa. “Na ons bezoek in West-Europa van vorige maand hebben we een enorme toename van het aantal registraties mogen constateren”, vertel Tino Vitale, General Manager van het Tokelause telecommunicatiebedrijf Teletok, “Maar als een kleine gemeenschap met maar 1,500 mensen willen we geen ruzie met bedrijven die handelsmerken binnen het .TK-domein willen registreren. En daarom hebben we gemeend de Sunrise Period direct in te stellen.”

“Iedere registratie van handelsmerkdomeinen worden uitermate goed gecontroleerd”, vertelt Joost Zuurbier, CEO van Dot TK. “We hebben een semi-geautomatiseerd systeem dat niet alleen de informatie controleert van de registrant, maar ook controleert of de handelsnamen en dus de corresponderende domeinnamen feitelijk aan hem toebehoren. Alleen als we kunnen controleren dat het handelsmerk eigendom is van de registrant, zullen we de registratie goedkeuren. “

Over Dot TK
Dot TK is een joint venture van de Tokelause overheid, het telecommunicatiebedrijf Teletok en BV Dot TK. Het is wereldwijd de enige partij die gratis domeinnamen aanbiedt, in ruil voor advertenties op de websites van de domeingebruikers. De webadressen hebben de uitgang .tk, de extensie die behoort aan de eilandengroep Tokelau. Het hoofdkantoor is sinds kort gevestigd in Amsterdam.

Zie voor meer informatie over Dot TK: www.dot.tk

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Dot TK
Joost Zuurbier, CEO
Telefoon: 020-5315725
joost.zuurbier@dot.tk

NOOT VOOR DE REDACTIE:

Voor meer informatie, illustratiemateriaal e.d. kunt u contact opnemen met:
Presscom
Madeleine Kok
Telefoon: 030-6051415
e-mail: madeleinekok@presscom.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 101 dagen
Dot TK contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu