www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 101 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Solipsis organiseert seminar ‘Envisn Solution Suite’ voor Cognos-gebruikers

Brakel, 29 oktober 2007 – ICT-dienstverlener Solipsis organiseert op 6 december aanstaande een seminar over de Envisn Solution Suite. Het seminar heeft tot doel gebruikers van Cognos-software kennis te laten maken met Envisn, wereldleider in Cognos beheertools. Bezoekers krijgen onder andere een demo van de Envisn Solution Suite en een voorbeeld van hoe Envisn in de praktijk functioneert en welke voordelen dit biedt.

Envisn ontwikkelt software om het gebruik en beheer van een Cognos-omgeving te optimaliseren tegen aanzienlijk minder kosten. Wereldwijd werken vele gerenommeerde bedrijven met de Envisn Solution Suite. Solipsis is Europees distributeur van deze professionele software.

De Envisn Solution Suite bestaat uit de volgende producten:

  • DocuVisn: direct automatisch documenteren op het moment dat Cognos-kubussen en –rapporten worden aangemaakt, ook auditing- en migratiefuncties
  • AutoVisn: voor het tijdig laten uitvoeren van BI-jobs (scheduling)
  • UniVisn: voor gedetailleerde metingen omtrent het gebruik van de Cognos-software
  • NetVisn: documenteren en auditen voor ReportNet en Cognos 8 BI
Tijdens het seminar verschaffen Solipsis en Cognos meer informatie over de Envisn Solution Suite. Daarnaast wordt verteld hoe Envisn in de praktijk functioneert bij Aveve, marktleider in de toelevering aan de Belgische land- en tuinbouw en een van de grootste Cognos 8 BI gebruikers in België.

Agenda-informatie

  • Seminar: ‘Envisn Solution Suite’
  • Datum: donderdag 6 december 2007
  • Locatie: Holland Casino, Breda
  • Tijd: 12:00 – 17:30 uur (inclusief lunch, afsluitende borrel en speluitleg)
  • Deelname: gratis
  • Organisatie: Solipsis, Marktplein 2, 5306 BA Brakel
Meer informatie of aanmelden via: www.solipsis.nl

Over Solipsis b.v.
Solipsis b.v. is sinds 1990 actief als dienstverlenende onderneming in de ICT. Solipsis is gespecialiseerd in het ontwikkelen en onderhouden van software voor bedrijfs- en management informatiesystemen, het beheren van computers en netwerken en het ontwikkelen van Output Management Systemen (sinds 1985). Het ontwikkelen van management informatiesystemen (Business Intelligence) wordt al sinds 1996 uitgevoerd.

Solipsis werkt voor 500 (inter)nationale klanten. De aanhoudende groei van het bedrijf in de veranderlijke ICT-wereld onderstreept, dat Solipsis weet waarover het praat en staat voor wat het doet. De filosofie van Solipsis is vervat in de woorden: ‘Comfort Class in ICT’. Wensen op het IT-vlak worden vertaald in adequate oplossingen, waarbij kosten, baten en effectiviteit goed in het oog worden gehouden. Kwaliteit van de dienstverlening staat bij Solipsis hoog in het vaandel. De klanten moeten zich als resultaat van dit alles comfortabel voelen bij de dienstverlening. Voor meer informatie: www.solipsis.nl



Noot voor de redactie:
Voor redactionele informatie kunt u contact opnemen met Influx PR, Frieda Zieleman, telefoon: 055 3663034 of e-mail: frieda@influx-pr.com.

Verstreken tijd: 19 jaar en 101 dagen
Cognos contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu