ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 152 dagen geleden)

Kort geding Wegener versus GasPedaal.nl

Holten, 16 oktober 2007 – Wegener Multimedia, eigenaar van occasionsite AutoTrack.nl eist in een kort geding dat GasPedaal.nl stopt met het tonen van autoadvertenties afkomstig van AutoTrack.

GasPedaal.nl, eigendom van Innoweb BV, doorzoekt het occasionaanbod van verschillende Nederlandse autosites en combineert de resultaten in een totaaloverzicht. GasPedaal toont hierbij gegevens en een foto van de occasion. Wanneer een bezoeker een advertentie aanklikt, toont GasPedaal de specifieke webpagina van de autosite, waar de auto gevonden is, binnen een frame op haar website.

Wegener heeft GasPedaal in een eerder stadium gesommeerd te stoppen met deze handelswijze. GasPedaal heeft destijds laten weten niet op de eisen in te zullen gaan. Wegener eist nu in een kort geding dat GasPedaal stopt met het doorzoeken en tonen van autoadvertenties van AutoTrack. Wegener beroept zich hierbij op het databankrecht, auteursrecht en geschriftenrechten. Wegener stelt dat zij schade lijdt door het handelen van GasPedaal en eist een onmiddellijke opeisbare dwangsom van EUR 10.000,- voor elke dag dat GasPedaal hiermee doorgaat.

Jan-Willem Tusveld, directeur Innoweb, begrijpt de commotie niet. “Het bereik van AutoTrack wordt door onze dienst juist vergroot. Als verkoper wil je toch dat je auto zo goed mogelijk vindbaar is?”. Eerder liet Tusveld al weten een kort geding met vertrouwen tegemoet te zien. Hij voelt zich hierbij gesteund door recente uitspraken in vergelijkbare zaken.

Het kort geding dient op 31 oktober om 15:00 uur ten overstaan van de voorzieningenrechter van de rechtbank te Utrecht.



Over GasPedaal.nl
Op het internet zijn vele autosites te vinden met elk een eigen en deels een overlappend aanbod van occasions. GasPedaal is een onafhankelijke autozoekmachine die het occasionaanbod van de verschillende Nederlandse autosites doorzoekt en de resultaten combineert in een totaaloverzicht. De resultaten worden gefilterd, waarbij dubbele resultaten als één resultaat gepresenteerd worden. GasPedaal.nl is in februari van dit jaar gelanceerd en uitgegroeid tot een populaire zoekdienst onder autozoekende consumenten en autobedrijven.

Meer informatie over GasPedaal en logo’s zijn te vinden op:
www.gaspedaal.nl/overgaspedaal

Niet voor publicatie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jan-Willem Tusveld (jw.tusveld@innoweb.nl, tel: 0548-362583 of mobiel: 06-20406080)

Verstreken tijd: 19 jaar en 152 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu