ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 85 dagen geleden)
Bedrijf:

De Jabra® JX10 Serie II: Bluetooth®-headset nu MultiPoint™ beschikbaar

Dé exclusieve headset van GN heeft een technische upgrade ondergaan

Breda, 27 augustus 2007 – Met de elegante Jabra JX10 Serie II introduceert GN, wereldmarktleider van innovatieve headsetoplossingen, een verbeterde en met diverse functies uitgebreide variant van de reeds succesvolle en bekroonde Jabra JX10. Met een gewicht van slechts 10 gram en 4 centimeter lengte is de headset nu ook uitgerust met Bluetooth 2.0 technologie, biedt deze een beveiliging tot 128 bit en beschikt over de innovatieve MultiPoint™ functie. De Jabra JX10 Serie II brengt de originele JX10 een stap verder en levert nu een betere prestatie dan ooit, daarbij is het typerende en strakke ontwerp van Jacob Jensen zeker niet verloren gegaan.

De nieuwe MultiPoint™ functie van de Jabra JX10 Serie II zorgt voor toegevoegde flexibiliteit en gemak omdat het mogelijk is de headset met 2 apparaten tegelijkertijd te pairen. Bijvoorbeeld met 2 Bluetooth uitgeruste mobiele telefoons of andere mobiele apparaten die de Bluetooth spraak ondersteunen. Handig wanneer u bijvoorbeeld een privé- en een zakelijke mobiele telefoon gebruikt.

Daarnaast zijn er enkele onderdelen van de Jabra JX10 Serie II verbeterd. De luidspreker is nu voorzien van een soepel gel-oorkussen dat voor nog meer draagcomfort zorgt. Tevens garandeert de Bluetooth 2.0-technologie verbeterde audiokwaliteit. Ook is het oorhaakje aanzienlijk verstevigd, wat een groot voordeel is voor zowel de klant als de verkoper.

De Jabra JX10 Serie II is uiteraard voorzien van een aantal exclusieve accessoires. Om de headset nu nog gemakkelijker en vooral stijlvoller op te laden in de auto, is de autolader als standaardaccessoire toegevoegd aan het pakket. Daarnaast is de headset voorzien van een design bureau-oplaadstation en een USB-kabel voor het opladen via de PC. U heeft met de Jabra JX10 serie II nooit meer een lege batterij waardoor u overal in staat bent om veilig en comfortabel handsfree te bellen.

De exclusieve Jabra JX10 familie bestaat nu uit de Jabra JX10 Serie II, die zwart van kleur is en voor een adviesverkoopprijs van 99 euro nu overal verkrijgbaar is. Daarnaast is er de roestvrij stalen Jabra JX10 Cara Limited Edition Steel, die voor 149 euro in de winkel ligt. En natuurlijk is er nog het elegante broertje: de gouden Jabra JX10 Cara Limited Edition Gold, die een adviesverkoopprijs heeft van 249 euro. De Jabra JX10 Cara varianten zijn eveneens voorzien van MultiPoint en alle overige verbeteringen aan de eerste generatie JX10.

De belangrijkste kenmerken van de Jabra JX10 Serie II:
· Ontworpen door wereldberoemde designer Jacob Jensen
· MultiPoint™ functie: kan tegelijkertijd met twee Bluetooth uitgeruste apparaten gepaired worden
· Ondersteunt Bluetooth 2.0 headset- en handsfree profielen
· Digitale geluidsverbetering (DSP) voor glashelder geluid
· Weegt minder dan 10 gram
· Inclusief designer bureau-oplader en stijlvolle autolader
· Tot 6 uur gesprekstijd en 200 uur stand-by
· “One touch” pairing knop voor optimaal gemak
· Beveiliging tot 128 bit
· LED-indicatoren in meerdere kleuren voor de status van bluetooth, batterij en oplaadniveau
· De headset kan op twee manieren worden gedragen: met of zonder de oorhaak

Prijzen en beschikbaarheid
De Jabra JX10 Serie II is nu in heel Nederland verkrijgbaar bij geselecteerde verkooppunten voor een adviesprijs van €99.

Noot voor de redactie, niet bestemd voor publicatie
Voor meer informatie:
Pride PR
Eline Bol
+31 71 568 00 28
eline@pridepr.nl

Over GN
Onder de merknaam Jabra produceert GN zakelijke headsets voor de Call Center- en de Officemarkt, evenals headsets voor de mobiele telefonie, zowel om mee te bellen als om muziek mee te luisteren. Met een marktaandeel van +35% is GN wereldmarktleider op het gebied van headsetoplossingen.

GN werd opgericht in 1869 en kent een beursnotering in Denemarken. Het hoofdkantoor is gevestigd in Kopenhagen. GN staat voor innovatie, superieure kwaliteit, stijlvol design. GN headsets bieden de vrijheid om ieder gesprek te ervaren als een face-to-facegesprek, met alle mogelijkheden om bezigheden tijdens het gesprek voort te zetten en dus gemakkelijk, veilig en comfortabel te kunnen multi-tasken.

Voor meer informatie:
www.jabra.com
www.gnnetcom.com

© 2007 GN A/S. All rights reserved. Jabra® is a registered trademark of GN A/S. All other trademarks included herein are the property of their respective owners. (Design and specifications subject to change without notice)

Verstreken tijd: 19 jaar en 85 dagen
Jabra contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl