U investeert twee dagen met als resultaat vernieuwend te ondernemen. Waarom? Omdat u als ondernemer altijd kansen ziet en deze wil benutten. Nu en in de toekomst.
Hoe? Lees het bijgevoegde verslag van ons evenement in juli 2007
Resultaat! Na deze twee dagen gaat u als ondernemer enthousiast aan de slag met uw nieuwe ideeën.
Waar? Ameland Wanneer? 1 en 2 november 2007
Inschrijven?
www.indeboks.nl/evenementen.html of bel 071 3019440
Met inspirerende groet,
Indeboks
Ernst Pietersen en Paul Avontuur
Verslag juli 2007
Het In de boks event “Passie voor het ondernemerschap” Doel van deze tweedaagse experience was de ondernemer zijn passie voor het ondernemerschap opnieuw te laten beleven. Niet vanuit een bestaande situatie je bedrijf nog beter te maken maar met alle kennis en ervaring die je als ondernemer hebt opnieuw je bedrijf in te richten.

Woensdagavond kwamen de 14 deelnemers op Ameland aan. Inchecken en om 20:00 uur aan tafel. Tijdens het diner werd er uitleg gegeven wat de ondernemers de komende twee dagen gaan doen.
De aftrap was de volgende ochtend om 09:00 uur in het hotel. De opdracht was simpel; Beste ondernemer, met alle kennis en ervaring die je nu hebt begin je aan een nieuw businessplan. Een gedetailleerd plan waarin in ieder geval is opgenomen; missie, visie en strategische doelstellingen. Ooit heb je door passie gekozen voor het ondernemerschap. Haal dat gevoel weer terug. Gebruik alle kennis en ervaring die je hebt opgedaan en start je onderneming opnieuw. Hoe ga je het inrichten? Hoe ziet je product/dienst er uit? Welke doelgroepen ga je benaderen? Welke inspanningen ga je hiervoor leveren? Welke mensen heb je hiervoor nodig? Welke competenties hebben deze mensen nodig? Hoe ziet je marketing/reclame eruit? Wat ga jezelf doen en wat ga je uitbesteden? Welke middelen en hoe ga je deze inzetten?
De ondernemers kregen een fiets tot hun beschikking en een lijst met telefoonnummers van de specialisten die In de boks verspreid over het eiland op diverse locaties had neergezet. Specialisten op het gebied van Sales, Marketing, Project Management, Marktonderzoek, Financieel en Juridisch, ICT/Internet, Personeelsmanagement, ESF subsidies.
De meesten kozen als start voor het terras en begonnen met het maken van een globaal plan van aanpak. De grote lijnen voor de beide dagen werden uitgezet. Sommigen belden al een aantal specialisten om een afspraak voor de middag en volgende dag te maken. Enthousiast en gedreven waren ze allemaal. Eindelijk eens in een inspirerende omgeving en met rust voor jezelf als ondernemer om een nieuw aanvalsplan te ontwikkelen.
Om 17:00 uur even een pauze, althans voor de liefhebber van een sportieve onderbreking. Voetballen en volleyballen. Daarna opfrissen voor de barbecue op het strand. Om 22:30 uur zat iedereen er doorheen en zocht zijn kamer op. Morgen de laatste dag. Op de kamer nog wat zaken uitwerken en wat specialisten bellen voor advies.
De volgende ochtend, de start van de laatste dag. De laatste afspraken worden nog gemaakt met de specialisten. 13:00 uur, iedereen heeft het plan af. Alles is getoetst door de specialisten. De laatste wijzigingen nog even toevoegen. Om 15:00 uur op de boot, terug naar de vaste wal, 14 enthousiaste en vermoeide ondernemers die het gemaakt hebben. Bruisend van energie en van plan om met nieuw elan aan de slag te gaan. Allemaal met een nieuw beeld op het zakendoen.
Voor het event in november kunt u nog deelnemen. Deelnamekosten € 975,-, inclusief alles. zoals; workshops, 2 overnachtingen, eten en drinken, team van specialisten, fietshuur, bootovertocht, exclusief BTW. Aankomst is op woensdagavond.