www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 56 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Mitel en Sun bieden geconvergeerde spraak- en data-applicaties

Samenwerking biedt single sign-on voor netwerk en IP-telefonie en Multi Instance Call Server

Nieuwegein / Amersfoort, 26 juni 2007 – Sun Microsystems en Mitel hebben een wereldwijde OEM-overeenkomst gesloten om het gebruik van spraak en data in ‘multi-tennant-’ en contactcenter-omgevingen te stimuleren.

Het resultaat van de samenwerking is tweeledig. Als eerste wordt de Multi-Instance Call Server (MICS) geïntroduceerd, waarin de call control-software van het Mitel 3300 IP Communication Platform (IPC) samengevoegd wordt met Sun’s Fire X4200 en X4600-serverplatform. Hierdoor ontstaat een geïntegreerde oplossing voor hosting-omgevingen van bijvoorbeeld een telecom-operator. Voordeel van de gezamelijke oplossing is dat per gebruiker (‘tennant’) bepaalde functies of toepassingen ge-activeerd kunnen worden vanuit één centraal platform.

Het tweede resultaat van de samenwerking is de integratie van Mitel’s contactcenter-software met de Sun Ray ultra-thin client hardware. Deze integratie zorgt ervoor dat een werkplek op basis van ‘single sign-on’ gaat werken. Gebruikers kunnen met één handeling inloggen op zowel het netwerk als de IP-telefonie-omgeving. Met name in flex-omgevingen als contactcenters of verkoopafdelingen zorgt dit voor een efficiëntieslag en toename van de beveiliging van gegevens.

In de Benelux gaat telecom-operator Tele2 als één van de eerste gebruikmaken van de Sun-Mitel MICS. Tele2 wil op die manier zijn hosted spraakdiensten consolideren naar één enkele server met één beheertool dat in staat is toepassingen per gebruiker op verzoek aan te passen. Dit resulteert bovendien in een lager energieverbruik.

“Doordat een Sun Fire Server nu de capaciteit aankan die vergelijkbaar is met 200 Mitel 3300’s, kan Tele2 nu voor een groot aantal organisaties, per klant verschillende toepassingen en mogelijkheden activeren”, zegt Theo van Dongen, senior business consultant van Tele2. “Hierbij hoeven wij slechts één platform te beheren.”

Zie voor het volledige Engelstalige bericht: www.mitel.com/DocController?documentId=23861



Over Sun Microsystems
Een eenduidige visie - the Network is the Computer - drijft Sun tot het ontwikkelen van technologieën die de belangrijkste markten in de wereld van computerkracht voorzien. Sun gelooft in het delen van innovatie binnen communities en ziet participatie als de volgende stap in de automatisering. Sun is te vinden in meer dan 100 landen en op www.sun.com

Over Mitel
Mitel is leverancier van voice-, video- en dataconvergentie voor breedband netwerken. De geavanceerde communicatieoplossingen die Mitel ontwikkelt sluiten nauw aan bij de ervaring van de gebruiker en zijn eenvoudig aan te passen aan individuele zakelijke behoeften. Mitel maakt producten variërend van intuïtieve desktop-hulpmiddelen tot complete service gateways die bedrijfsprocessen verbeteren en integreren. Zo beschikken klanten altijd over de meest innovatieve manieren om hun resources te beheren Met Mitel als leverancier kunnen klanten in hun eigen tempo de overstap maken naar IP-communicatie. Mitel heeft zijn hoofdkantoor in Ottawa, Canada en heeft wereldwijd kantoren, partners en wederverkopers. Voor meer informatie: www.mitel.com

Voor meer informatie:
Mitel
Bas Baars
Tel: 030 8500 030
E-mail: bas_baars(at)mitel.com

Whizpr
Yvon Reitsma
Tel: 0317 410 483
E-mail: mitel(at)whizpr.nl

Willemijn Vader
Tel. 0317 410 483
E-mail: sun(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 56 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Mitel contact  

+31 (0)30 8500030
www.mitel.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu