www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 63 dagen geleden)
Bedrijf:

Werknemers denken dat ‘9-tot-5’ over tien jaar tot verleden behoort

Onderzoek van Lexmark blikt vooruit op toekomstige werkomgeving

Bijna tweederde van de Nederlanders (64 procent) gelooft dat het concept van ‘9-tot-5’ over tien jaar tot het verleden zal behoren. In totaal geeft 40 procent aan dat zij verwachten dat de kantooromgeving, zoals wij die nu kennen, in de toekomst niet langer zal bestaan. De huidige traditionele kantooromgeving wordt mede door nieuwe technologieën aangepast tot een compleet mobiel kantoor, waardoor iedereen kan werken waar en wanneer men wil.

Productiviteit
Uit het onderzoek van Lexmark, aanbieder van printoplossingen, dat gehouden is onder ruim 500 kantoormedewerkers in Nederland, blijkt dat werknemers er steeds vaker voor kiezen om thuis te werken. Een Nederlandse kantoormedewerker werkt nu al gemiddeld 1 uur en 23 minuten per dag thuis. Op deze manier ontwijken zij afleidingen op kantoor. Die afleidingen leiden tot een verspilling van 15 procent per werkdag. Koffie halen neemt de meeste tijd in beslag, gevolgd door surfen op het internet, kletsen met collega’s, roken en mailen met vrienden. In totaal zegt 23 procent van de Nederlandse kantoormedewerkers even productief of zelfs productiever te zijn wanneer zij thuis werken. Deze percentages zullen de komende tien jaar alleen maar toenemen.

Uit het onderzoek blijkt dat in Nederland 85 procent van de werkdag als productief wordt beschouwd. Dit percentage is gelijk aan het Europese gemiddelde. In de UK zijn kantoormedewerkers het minst productief, 22 procent van de dag wordt verspild, terwijl Duitsers het meest productief zijn tijdens hun werkdag, namelijk 89 procent van de dag. In totaal zijn 4.602 werknemers uit Frankrijk, Duitsland, Engeland, Spanje, Italië, België, Nederland, Oostenrijk en Polen ondervraagd voor het onderzoek.

“De werkomgeving ondergaat grote veranderingen nu we steeds mobieler en productiever worden”, zegt Danny Molhoek, General Manager bij Lexmark Benelux. “Door de nieuwe technologieën kunnen werknemers werken waar en wanneer ze willen. Voor sommigen betekent dit langere werkdagen doordat ze thuis verder werken. Voor anderen betekent dit grotere flexibiliteit doordat zij niet meer aan ‘9-tot-5’ zijn gebonden.”

“Thuis werken zit in de lift en zal de komende tien jaar nog fors toenemen. De werkdag zal dan onherkenbaar zijn vergeleken met vandaag de dag. Veranderingen vinden nu al plaats en Lexmark biedt werknemers de mogelijkheden die zij nodig hebben om productiever te werken, ongeacht of dit op kantoor of thuis is. Dankzij ons uitgebreid gamma professionele kwaliteitsprinters waarbij vooral de multifunctionele All-In-One printers goed scoren bij thuiswerkers, kan men thuis net zo snel printen, scannen en kopiëren als op kantoor.”

BERICHT VOOR DE REDACTIE:

Over Lexmark
Lexmark International, Inc. (NYSE: LXK) levert diverse print- en imagingproducten, -oplossingen en -diensen voor bedrijven en particulieren in meer dan 150 landen. Lexmark helpt hen hun productiviteit te verhogen. Het bedrijf telt wereldwijd meer dan 13.000 werknemers. Lexmark boekte in 2006 een omzet van 5,1 miljard dollar.

Voor verdere persinformatie, fotomateriaal of een interview kunt u contact opnemen met Maud Geerbex van LEWIS – Global Public Relations:
Tel: +31 (0) 40 235 4600 Fax: +31 (0) 40 235 4601
E-mail: maudg@lewispr.com www.lewispr.com

Voor meer informatie over Lexmark kunt u contact opnemen met:
Petra Nemitz Peggy Op de Beeck
Tel: +32 (0)2 716 74 66 Tel: +32 (0)2 716 74 47
E-mail: petra.nemitz@lexmark.be E-mail: podebee@lexmark.com

Verstreken tijd: 19 jaar en 63 dagen
Lexmark Intern.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
Logo DXC Technology
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl