Amsterdam, 11 april 2007 – Hippo, de Nederlandse leverancier van open source content management-software, stelt studenten een aantal gratis toegangsbewijzen beschikbaar voor de Europese Apache conferentie, van 1 - 4 mei in Amsterdam. De normale toegangsprijs voor de conferentie bedraagt 825 euro.
Arjé Cahn, technisch directeur van Hippo: “De Europese Apache conferentie biedt studenten een geweldige omgeving om hun open source-ideeën te toetsen aan de praktijk.Maar ook om de mensen te ontmoeten die met hun ideeën de basis hebben gelegd voor het huidige internet. Wij willen jonge ontwikkelaars stimuleren hun ideeën in te brengen in de Apache community. De studenten die in 100 woorden het best in staat zijn om hun plannen en opvattingen met betrekking tot open source en internet te verwoorden, krijgen van ons een gratis toegangsbewijs.”
De voorstellen worden beoordeeld door Hippo’s eigen team van Apache-committers en deelname staat vrij aan studenten van zowel hogeschool als universiteit. De inschrijving sluit op 25 april. Deelname via
www.hippo.nl/apache Over ApachCon Europe 2007
ApacheCon Europe 2007, het grootste Europese Apache-evenement, vindt dit jaar plaats in Amsterdam. De conferentie en bijbehorende beurs, onder auspiciën van de Apache Software Foundation, trekken jaarlijks meer dan 500 bezoekers, uit de gehele wereld.
ApacheCon geeft inzicht in de cultuur en de gemeenschap die zich concentreert op de belangrijkste open source-projecten, waaronder Apache HTTP Server. Ruim 500 actieve gebruikers, ontwikkelaars en leden van de Apache Software Foundation debatteren over open source-ontwikkelingen in de ruimste zin van het woord. Naast technische presentaties, discussies, en netwerkonderdelen zijn er keynote-presentaties en hands-on-trainingsessies met betrekking tot technologieën als Axis2, Cocoon, Jackrabbit, Jetspeed, MyFaces, HTTP Server, Wicket, Lucene, Maven, XSLT, en opkomende initiatieven vanuit de Apache Incubator. In een speciale 'business track' worden best practices toegelicht, voor de inzet en het gebruik van open source binnen het bedrijfsleven.
Over Hippo
Hippo ontwikkelt en levert sinds 1999 softwareoplossingen om informatie optimaal te beheren, kennis te (her)gebruiken en content uit verschillende processen te verzamelen en te distribueren via verschillende kanalen zoals internet, print, intranet en e-mail. Hippo biedt zijn CMS-oplossing aan onder open source support-contract. Hiermee profiteren klanten van de flexibiliteit en transparantie van open source-software in combinatie met professionele service.
Hippo participeert al jaren in internationale communities voor ontwikkelaars, waaronder de Apache Software Foundation. Door haar structurele bijdrage beïnvloedt Hippo open source-ontwikkelingen en garandeert op die manier ondersteuning en continuïteit van de software.
Voor vormgeving en locale ondersteuning bij Europese implementaties werkt Hippo nauw samen met verschillende nationale en internationale partners, zoals Clockwork, Sourcesense en Otego. De oplossingen van Hippo worden zowel gebruikt door diverse overheidsinstanties als in het bedrijfsleven, onder meer door het ministerie van Financiën, Kenniscentrum Grote Steden, het Innovatieplatform, VNU UK, VendexKBB en TUI Nederland. Voor meer informatie:
www.hippo.nl Voor meer informatie:
Hippo
dhr. Arjé Cahn
Tel: 020 522 44 66
E-mail: arje(at)apache.org
Whizpr
Yvon Reitsma
Tel: 0317 410 483
E-mail: hippo(at)whizpr.nl