www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 107 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Document Dialog viert 15-jarig bestaan

Bunnik, 4 april 2007 - Document Dialog vierde 1 april haar 15-jarig bestaan. Oprichter Jaap Nieboer was destijds werkzaam bij PTN (Publishing Technologies Nederland) en zag daar een groeiende behoefte aan het produceren van documenten vanuit het mainframe. Document Dialog biedt tegenwoordig oplossingen voor documentintensieve organisaties en opereert op het snijvlak van marketing, IT en business.

In het verleden implementeerde Document Dialog uitsluitend TyForm van Archetype (nu bekend als Pitney Bowes Group 1 Software), vandaag de dag bieden ze diverse geïntegreerde oplossingen voor het produceren, digitaliseren, archiveren, beveiligen en presenteren van documenten via alle mogelijke media (multi-channel). Document Dialog heeft momenteel ruim veertig werknemers in Nederland, België en Duitsland en bedient nog steeds klanten van het eerste uur, onder andere Kluwer, Fortis, SKF, Belastingdienst, ABN AMRO, KPN, Rabobank en TW4 fulfilment services.

Oprichter Jaap Nieboer: ”Samen met drie anderen startte ik Document Dialog om de vraag uit de markt te beantwoorden. Document Dialog bedient nog steeds dezelfde type klanten, namelijk documentintensieve organisaties. Met name het formaat van documenten is sterk geëvolueerd en uitgebreid. Dit is de laatste jaren veelal elektronisch geworden. Een trend is dat documenten steeds persoonlijker worden en dat beveiliging van elektronische documenten nu een belangrijk item is.”

Theo Pols, DOC1 administrator/production controller bij TW4 fulfilment services: “Wij werken al vanaf het begin met Document Dialog voor beheersing van onze documentenstroom. In 1993 zijn we bij Document Dialog terechtgekomen en we hebben nauw samengewerkt om DOC1 in onze organisatie te implementeren. Nog steeds ben ik erg tevreden over de diensten die Document Dialog levert. De mensen zijn vriendelijk en behulpzaam en dat is iets wat ik erg belangrijk vind. Stel dat we in de loop der jaren een andere leverancier zouden benaderen, dan evenaart die waarschijnlijk niet de service van Document Dialog.”



Over Document Dialog
Document Dialog adviseert over en levert oplossingen voor het produceren, digitaliseren, archiveren, beveiligen en presenteren van documenten via alle mogelijke media (multi-channel). De naam van het bedrijf zegt meteen waarom het gaat: "Let's Talk About Your Documents -- Let Your Documents Do The Talking". De klanten van Document Dialog zijn documentintensieve organisaties, op zoek naar ondersteuning bij de planning, de implementatie en het beheer van krachtige en schaalbare documentsystemen ter ondersteuning van hun klantgerichte bedrijfscommunicatie. Het hoofdkantoor van Document Dialog is gevestigd in Bunnik, daarnaast zijn er vestigingen in België en Duitsland. Meer informatie over Document Dialog is te vinden op: www.documentdialog.com

Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:

Marcommit PR
Purdey Horbach, telefoon +31 (0)35-582 27 30
documentdialog@marcommit.nl

Document Dialog
Karine Copier, telefoon +31 (0)30 - 656 61 49
karine.copier@documentdialog.com

Verstreken tijd: 19 jaar en 107 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Document Dialo.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR