www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 149 dagen geleden)

Van de Fliert commercieel directeur Topclick

Amsterdam, 8 november 2006 - Martin van de Fliert is benoemd tot commercieel directeur bij Topclick Pay per Call Advertising. Van de Fliert (34) is afkomstig van Scheidegger waar hij 2 jaar de rol van commercieel directeur vervuld heeft. Door deze benoeming zal de directie van Topclick voortaan uit drie man bestaan: Govert van Eerde, Jan Kooman en Martin Van de Fliert.

Govert van Eerde (CEO): “Wij zijn erg blij met de komst van Van de Fliert. Zijn opdracht is onze buitendienst op korte termijn uit te bouwen naar minimaal 40 medewerkers en het call centre verder te professionaliseren. Er hebben zich inmiddels al honderden adverteerders bij ons aangesloten. Gezien de kennis en ervaring van Van de Fliert rekenen we erop dat dit aantal snel op de duizend adverteerders zal uitkomen.”

\Topclick heeft in Nederland als eerste het Pay per Call advertentieconcept ingevoerd: adverteerders worden snel en eenvoudig via o.a. Google vindbaar gemaakt, en naast een kleine vaste maandelijkse vergoeding rekenen adverteerders pas af indien een klant telefonisch contact met hen opneemt, of hun website bezoekt. Het bellen is voor consumenten gratis.

“Het succes van Topclick is gebaseerd op de meest krachtige media van vandaag: internet en de telefoon. Adverteerders worden optimaal vindbaar op internet en ze betalen pas als een klant ze opbelt. De komende tijd gaan we vooral via de buitendienst nòg meer adverteerders aantrekken”, aldus Van de Fliert.

Over Topclick
Topclick maakt bedrijven en organisaties vindbaar op internet, bovenaan de eerste zoekresultatenpagina bij o.a. Google en Topclick. Adverteerders rekenen naast een kleine vaste maandelijkse vergoeding pas af op het moment dat zij via een uniek, voor consumenten gratis, 0800-nummer worden gebeld door een potentiële klant. Adverteerders hebben 24-uur per dag inzage in het effect en de resultaten van hun campagne. Topclick is er voor adverteerders met en zonder een eigen website. Google heeft Topclick geaccrediteerd als Google Advertising Professional. www.topclick.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 149 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl