www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 95 dagen geleden)

Sopra Group verhoogt kwaliteit projecten met Mercury BTO software

Europese system integrator start Testing Center of Excellence met Mercury Quality Center en Mercury Performance Center

Amstelveen, 12 september 2006 – De Sopra Group, één van de grotere Europese system integrators met het hoofdkantoor Parijs, gaat Mercury Quality Center en Mercury Performance Center gebruiken om de kwaliteit van zijn consultancy projecten te verbeteren. Dankzij het gebruik van herhaalbare bedrijfsprocessen verwacht de Sopra Group beter te kunnen voldoen aan de kwaliteits- en beschikbaarheidseisen zoals van toepassing binnen Service Level Agreements.

Hiertoe heeft de Sopra Group nu een internationaal Testing Center of Excellence (CoE) opgezet waarin met Mercury Quality Center en Mercury performance Center kwaliteits- en performance-testen worden uitgevoerd. Het CoE vormt hiermee de centrale kennisbron voor specialistische expertise en best practices op het gebied van testmanagement, uitrol en finetuning van applicaties.

De Sopra Group heeft vestigingen in de Benelux, Frankrijk, Duitsland, Italië, Spanje, Zwitserland en het Verenigd Koninkrijk. Het bedrijf is gespecialiseerd in outsourcing en ontwikkeling van applicaties, integratie van ERP systemen, en onderhouds- en beheerdiensten. De groep heeft meer dan 6000 werknemers.

Mercury Quality Center wordt gebruikt voor geautomatiseerd beheer van softwarekwaliteit en functioneel testen van diverse applicatieomgevingen. Mercury Performance Center biedt klanten zekerheid over het goed functioneren van hun bedrijfskritische applicaties volgens de gestelde eisen.

Klik HIER voor het complete Engelstalige bericht



Over BTO
Business Technology Optimization werd in 2002 als concept geïntroduceerd door Mercury. Door de inzet van BTO-oplossingen wordt de bedrijfswaarde van IT geoptimaliseerd en in lijn gebracht met de bedrijfsdoelstellingen. Hierdoor kan door IT een echte bijdrage geleverd worden aan de business.

Over Mercury
Mercury Interactive (OTC: MERQ), een van de belangrijkste leveranciers op het gebied van Business Technology Optimization (BTO), heeft als doel klanten te ondersteunen om de bedrijfswaarde van informatietechnologie te optimaliseren.

Mercury is opgericht in 1989, opereert wereldwijd en is één van de snelst groeiende ondernemingen op het gebied van enterprise software. Mercury biedt software en services om prioriteiten, mensen en IT-processen aan te sturen, om applicaties te leveren en te beheren en de IT-strategie en -uitvoering te integreren.

Klanten in de hele wereld vertrouwen op de producten en diensten van Mercury om de kwaliteit en performance van applicaties te verbeteren en de IT-kosten, risico’s en compliance te managen. BTO-producten worden aangevuld met technologieën en diensten van global business partners.

Meer informatie over Mercury is te vinden op www.mercury.com  

Voor meer informatie:
Mercury
Remco van Dijk
Tel: 020 545 20 00
rvandijk(at)mercury.com

Whizpr
Victor Blom
Tel: 0317 410 483
mercury(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 95 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103678 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17420 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR