www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 79 dagen geleden)
Bedrijf:

Handig notities delen met nieuwe versie Kerio MailServer

Eerste groupware serverapplicatie met ondersteuning voor PowerPC- en Intel-gebaseerde Macs

Ede, 19 juli 2006 – Kerio Technologies, leverancier van beveiligingssoftware, introduceert vandaag versie 6.2 van Kerio MailServer. Kerio MailServer is dankzij AJAX-technologie* uitgebreid met nieuwe functionaliteiten, zoals ondersteuning voor ‘Notes’, de mogelijkheid om via een innovatief systeem spam te markeren en het maken van persoonlijke distributielijsten. Daarnaast is Kerio Mailserver de eerste groupware serverapplicatie met ondersteuning voor Windows, Linux en Mac OS X. Kerio Technologies richt zich met de applicatie op de Nederlandse MKB-markt.

Notities delen
Gebruikers van ‘Notes’ in Microsoft Outlook kunnen nu hun notities delen met collega’s. De gekleurde notities, aangemaakt in Outlook worden automatisch gesynchroniseerd met Kerio MailServer en zijn vervolgens ook beschikbaar in Kerio WebMail. Deze functionaliteit maakt het mogelijk om onderweg snel een notitie te maken en deze op een andere locatie, zoals thuis of op de werkplek, weer terug te vinden als geheugensteuntje.

Spammarkeringssysteem
Het nieuwe systeem om spam te markeren, helpt gebruikers in de tijdrovende strijd tegen spam. In versie 6.2 wordt onderscheid gemaakt tussen zekere spam en mogelijke spam. Hiervoor kent Kerio MailServer aan elk bericht punten toe aan de hand van een aantal kenmerken. Om te voorkomen dat legitieme e-mail per ongeluk wordt verwijderd, worden berichten met een lage score in een aparte map gezet, zodat de gebruiker de berichten nog kan controleren voordat hij ze verwijdert. Berichten met een hoge score worden direct verwijderd. De spamfilter van de Kerio MailServer leert zo welke berichten spam zijn. De tijd die gebruikers nodig hebben om hun e-mail handmatig te doorlopen op spam neemt op deze manier af.

Distributielijsten
Via distributielijsten kunnen gebruikers hun persoonlijke contacten groeperen. Via één enkel e-mailadres worden alle groepsleden bereikt. Gebruikers kunnen hierdoor gemakkelijk informatie per e-mail sturen aan een grote groep vaste contacten. Voorheen was deze functionaliteit alleen beschikbaar in Outlook maar Kerio MailServer 6.2 stelt deze distributielijsten ook beschikbaar in Kerio WebMail. De distributielijsten worden automatisch gesynchroniseerd tussen Outlook en Kerio WebMail.

Om het groeiende aantal Kerio-gebruikers wereldwijd te ondersteunen, zijn Kerio WebMail en Kerio WebMail Mini geoptimaliseerd voor PDA’s en nu beschikbaar in zestien talen.

De Kerio MailServer 6.2 komt precies op tijd voor de nieuwe Intel-gebaseerde Xserve servers met Mac OS X Server als het operating besturingssysteem van Apple”, zegt Martin Viktora, CEO van Kerio Technologies. “Kerio MailServer is een perfect alternatief voor Microsoft Exchange klanten die Mac OS X als het besturingssysteem voor hun servers willen gebruiken.”

* AJAX-technologie (Asynchronous Javascript And XML) wordt gebruikt voor het ontwerp van interactieve webpagina's waarin asynchroon gevraagde gegevens worden opgehaald van de webserver. Daardoor hoeven dergelijke pagina's niet in hun geheel ververst te worden. Zo'n pagina is te vergelijken met een applicatie die in de browser draait als manier om interactieve webapplicaties te ontwikkelen. 


 
Over Kerio Technologies
Kerio Technologies is opgericht in 2001 en is een leverancier van internetbeveiligingssoftware voor kleine- en middelgrote netwerken. De onderneming specialiseert zich in desktop firewalls voor netwerken en beveiligde messaging systemen voor Workgroups. Het hoofdkantoor staat in Santa Clara, Californië in de Verenigde Staten. Kerio heeft kantoren in het Verenigd Koninkrijk en Tsjechië. Partners van Kerio zijn onder andere McAfee Security (Network Associates) en Internet Security Systems (ISS).Voor meer informatie: www.kerio.nl tel: 0318-648624.

Over BIT
BIT is een zakelijke Internet service provider die gespecialiseerd is op het gebied van betrouwbare Internetverbindingen en managed hosting en outsourcing. De onderneming levert, in nauwe samenwerking met partners, oplossingen op het gebied van snelle internetverbindingen, koppeling van bedrijfsvestigingen, telewerken, failsafe hosting, e-mail, outsourcing en glasvezelinfrastructuren. Naast haar diensten als provider, is het bedrijf tevens de officiële distributeur Kerio Technologies, een leverancier van firewalls. Opdrachtgevers van BIT zijn onder meer Philips, SIDN, de Belastingdienst, Bart Smit, Blokker, Marskramer, Wereld Natuurfonds, ERA Nederland, Meteo Consult, Koninklijke Gazelle, Koninklijke Peijnenburg, Noordelijke Dagblad Combinatie, Hitachi Powertools, Telecom Utrecht, Casema Telecom, Imtech Telecom, Kahuna Telecom, HobbyNet, Nozema en vele andere. BIT is opgericht op 1 januari 1996 en gevestigd in Ede. Voor meer informatie: www.bit.nl.  

Voor meer informatie:
BIT
Alex Bik
Telefoon: 0318-64 86 88
E-mail: alex(at)bit.nl

Whizpr
Yvon Reitsma / Gijs Fennell
Tel: 0317-41 04 83
E-mail: bit(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 79 dagen
Kerio Technolo.. contact  

+44 (0) 1223 202 137
kerio@whizpr.nl
www.kerio.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR