www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 52 dagen geleden)
Bedrijf:

SAP Nederland benoemt Angelique de Vries tot Director Sales

's-Hertogenbosch, 8 juni 2006 - SAP Nederland heeft Angelique de Vries (38) benoemd tot Director Sales. De Vries werkt sinds 1995 bij SAP Nederland en vervulde in die periode verschillende functies binnen de salesafdeling. De laatste jaren was zij werkzaam in de rol van Sector Director voor Industry en voor Financial Services. De Vries volgt Marinus ter Laak (44) op die per 1 juli in functie treedt als Managing Director van SAP Nederland.

Een foto van Angelique de Vries kunt u downloaden van www.penb.nl/SAP/foto-overzicht.htm.  

-----------------------

Over SAP
SAP is wereldwijd marktleider in bedrijfssoftware*. Op dit moment gebruiken meer dan 33.200 bedrijven in meer dan 120 landen SAP applicaties - van specifieke oplossingen die inspelen op de behoeften van kleine en middelgrote bedrijven tot 'suites' voor grote internationale ondernemingen. De bedrijfsoplossingen van SAP zijn gebaseerd op het SAP NetWeaver platform dat innovatie en veranderingen in de bedrijfsvoering stimuleert en ondersteunt. Met SAP software verbeteren ondernemingen van elke omvang overal ter wereld hun relaties met klanten en partners, stroomlijnen zij hun bedrijfsvoering en bereiken zij aanzienlijke efficiencyverbeteringen binnen hun toeleveringsketens en bedrijfsprocessen. SAP heeft momenteel 25 oplossingreeksen voor branches zoals high tech, retail, financiële instellingen, gezondheidszorg en overheid. SAP heeft dochterondernemingen in meer dan vijftig landen. Het bedrijf is genoteerd aan een aantal beurzen, waaronder de beurs van Frankfurt en de NYSE onder het symbool 'SAP'. Meer informatie is te vinden op www.sap.nl.  

* SAP definieert het begrip 'bedrijfssoftware' als oplossingen voor Enterprise Resource Planning (ERP) en bijbehorende applicaties, zoals Supply Chain Management (SCM), Customer Relationship Management (CRM), Product Lifecycle Management (PLM) en Supplier Relationship Management (SRM).

Voor meer informatie:
SAP Nederland B.V.
Wilfred van Wel
Telefoon: 073 645 75 51
E-mail: wilfred.van.wel@sap.com  

P&B Communicatie
Anne-Marie Brouwer
Telefoon: 0345 68 27 34
E-mail: anne-marie@penb.nl  

SAP en mySAP Business Suite zijn gedeponeerde handelsmerken van SAP AG. Alle andere merk- en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke houders. 


Verstreken tijd: 20 jaar en 52 dagen
SAP contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu