www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 20 dagen geleden)
Bedrijf:

Op de eerste rij tijdens het WK met GN Netcom!

Delfgauw, 15 mei 2006 – In samenwerking met Atis Telecommunicatie BV zorgt GN Netcom ervoor dat men op de eerste rij zit tijdens het WK 2006. Van 9 mei tot 1 juni 2006 kunnen resellers bij aankoop van bepaalde GN Netcom producten punten sparen voor prachtige prijzen. Bij 1000 gespaarde punten wint men de hoofdprijs: een LCD-scherm ter waarde van € 1000,=.

Het systeem is simpel. Bij aankoop van elke GN 9330 en GN 9330 USB headset zijn de eerste 20 punten binnen. Voor elke GN 9350 zijn dit er zelfs al 30. En met 100 punten valt de consument al in de prijzen!

GN Netcom houdt bij hoeveel punten de consument scoort tussen 9 mei en 1 juni 2006. Afhankelijk van het aantal punten kan men kiezen uit 6 prijzen: DVD-speler (100 p.), Beertender (200 p.), DVD recorder (400 p.), Home cinema set (600 p.), Beamer (800 p.) en natuurlijk de hoofdprijs: het LCD-scherm (1000 p.). De gescoorde punten kunnen door de consument zelf ingedeeld worden. GN Netcom en Atis Telecommunicatie zorgen ervoor dat de prijzen binnen zijn voor het WK start, zodat men op eerste rij zit tijdens de wedstrijden van het Nederlands elftal.

Noot voor de redactie:

Voor verdere informatie neemt u contact op met:

Pride PR
Robbert Minderhoud
+31 71 568 00 28
robbert@pridepr.nl

Over GN Netcom
GN Netcom is een vooraanstaand producent van draadloze en vaste headsets. De prijswinnende portfolio omvat producten die als eerste op de markt kwamen, zoals de eerste draadloze bureauheadset, de eerste Bluetooth® headset en de eerste draadloze headset voor zowel traditionele als IP-telefonie. Ontworpen voor professionals in bedrijven en callcenters, voorzien de stijlvolle producten in de groei van efficiëntie en mobiliteit, evenals in het persoonlijke comfort. GN Netcom is een divisie van GN Store Nord, ‘s werelds grootste fabrikant van headsets voor bedrijven, callcenters en mobiele telefoons. Het hoofdkantoor van GN Nord Store is gevestigd in Kopenhagen, Denemarken. Voor meer informatie kunt u terecht op: www.gnnetcom.nl.

Verstreken tijd: 20 jaar en 20 dagen
Jabra contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl