www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 14 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Mitel breidt kantoor uit met nieuwe trainingsruimte

Nieuwegein, 3 mei 2006 – Mitel, leverancier van IP-telefoniesystemen, breidt zijn kantoor in Nieuwegein uit met een nieuwe trainingsruimte en extra kantoorruimte voor nieuw personeel. De nieuwe ruimtes worden gevestigd in de vleugel boven het bestaande kantoor in Nieuwegein.

Gijs Borsboom, Country Manager Benelux van Mitel: “Vanwege de aanhoudende groei van Mitel in de Benelux, moesten we er kantoorruimte bijhuren. Daarbij kwam dat er steeds meer vraag is naar verkoop- en technische-trainingen van Mitel-applicaties. Vooral cursussen over onze Contact Center- en Messaging-oplossingen zijn populair.”

De nieuwe trainingsruimte is geschikt voor trainingen tot 25 personen. Mitel richt de nieuwe ruimte in met eigen technologie en apparatuur. Verder is het bestaande Solutions Center van Mitel nu uitgebreid met een volledige Mitel Live Business Gateway - Microsoft Live Communication Server-demo-omgeving. Klanten en prospects kunnen hier een geïntegreerde Mitel IP telefonie - Microsoft-demo bekijken, inclusief de integratie met Mitel's Contact Center-applicaties en Unified Messaging.

----------------------

Over Mitel
Mitel is leverancier van voice-, video- en dataconvergentie voor breedband netwerken. De geavanceerde communicatieoplossingen die Mitel ontwikkelt sluiten nauw aan bij de ervaring van de gebruiker en zijn eenvoudig aan te passen aan individuele zakelijke behoeften. Mitel maakt producten variërend van intuïtieve desktop-hulpmiddelen tot complete service gateways die bedrijfsprocessen verbeteren en integreren. Zo beschikken klanten altijd over de meest innovatieve manieren om hun resources te beheren Met Mitel als leverancier kunnen klanten in hun eigen tempo de overstap maken naar IP-communicatie. Mitel heeft zijn hoofdkantoor in Ottawa, Canada en heeft wereldwijd kantoren, partners en wederverkopers. Voor meer informatie: www.mitel.com.

Meer informatie voor de redactie:
Mitel
Bas Baars
Tel: 030 8500 030
Email: bas_baars(at)mitel.com

Whizpr
Yvon Reitsma
Tel: 0317 410 483
Email: mitel(at)whizpr.nl 

Verstreken tijd: 20 jaar en 14 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Mitel contact  

+31 (0)30 8500030
www.mitel.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR