Nijmegen, 28 april 2006 - GX, één van de grootste leveranciers van producten en oplossingen voor het online kanaal, gaat samenwerken met VLC, consultancy bureau voor content management en business intelligence. Doelstelling van deze samenwerking is om grote organisaties de mogelijkheid te bieden web content management en business intelligence te combineren in één oplossing.
Online toepassingen zoals web content management en multichannel publishing zijn voor steeds meer organisaties van strategisch belang. Binnen deze oplossingen is een schat aan informatie beschikbaar zoals het gedrag van bezoekers op websites, de populariteit van bepaalde producten, profielen van klanten en de invloed van klanten op de interne bedrijfsprocessen via het online kanaal. Het analyseren van dergelijke informatie met behulp van business intelligence oplossingen wordt nog weinig toegepast.
Bart Heilbron, commercieel directeur van GX: “Ons product GX WebManager kan alle mogelijke informatie uit het online kanaal opslaan met behulp van de logging module. Daardoor krijgt de klant de beschikking over zeer waardevolle informatie waar de consultants van VLC belangrijke analytische oplossingen mee kunnen bouwen”.
Ook VLC heeft hoge verwachtingen van de samenwerking met GX. Stef Lagomatis, directeur van VLC: “Onze klanten willen persoonlijker en interactiever communiceren met hun stakeholders. Wij hebben al heel lang de visie dat dit bij uitstek kan worden gerealiseerd door de mogelijkheden die business intelligence oplossingen bieden aan te wenden in de context van online toepassingen. De samenwerking met GX past helemaal in deze visie”.
Over GX
GX is één van de grootste leveranciers in Nederland van producten en oplossingen voor het online kanaal. GX en GX partners realiseren voor klanten websites die behoren tot de bekendste en drukst bezochte van ons land. Zoals KPN, Ajax, Mercedes, Talpa, Menzis, Asics of Eindhoven. De GX strategie is gebaseerd op het principe: ‘Outside in’. Een steeds groter wordend deel van de bedrijfsprocessen vindt plaats vanuit het online kanaal naar binnen toe. Het leidende web content management systeem GX WebManager ondersteunt die processen. Een robuust en flexibel product waarop vele oplossingen gebouwd kunnen worden door GX of GX implementatiepartners voor specifieke segmenten. Deze aanpak staat garant voor flexibiliteit en slagvaardigheid om nieuwe ontwikkelingen die zich voortdurend aandienen voor de klanten beschikbaar en toepasbaar te maken. Deze ‘outside in’ strategie van GX richt zich op de klanten van de GX klanten: moderne consumenten die zich bewegen in een digitale wereld zonder grenzen. Kijk voor meer informatie op
www.gx.nlOver VLC
VLC is een IT consultancy bureau dat zich richt op het leveren van content management en business intelligence oplossingen. Samen met de klanten verbetert VLC het gebruik van informatie binnen de klantorganisatie, en levert daarmee een wezenlijke bijdrage aan het succes van de klant. Inhoudelijke passie vormt het vertrekpunten van waaruit VLC haar specialismen in dienst stelt van de klant. Andere onderscheidende factoren zijn de zakelijke instelling, de gestructureerd methodische aanpak en het indrukwekkend track record. Door de jaren heeft de markt de waarde van de aanpak van VLC erkend en heeft VLC onder andere ABN AMRO bank, ADP, Alstom, ANWB, Cargill, Energis, Hutchison 3G, Irish Times, KPN Telecom, LTO, Ministerie van Justitie, Sony en TPG tot klant mogen rekenen.