www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 111 dagen geleden)
Bedrijf:

Ruim 800 inschrijvingen Dataman ISP Kartcompetitie 2006

Utrecht, 30 maart 2006 – Op zaterdag 1 april vindt de Dataman ISP Kartcompetitie 2006 plaats bij Coronel Kartracing in Huizen. Inmiddels hebben zich ruim 800 deelnemers ingeschreven. De ISP Kartcompetitie is een initatief van Aaldering ICT en in vier jaar tijd uitgegroeid tot het grootste informele evenement voor de ISP-branche in Nederland.

“We doen dit jaar voor de vierde keer mee aan de ISP Kartcompetitie met een groep collega’s. Het karten zelf is natuurlijk erg leuk, maar deze dag is vooral een uitstekende gelegenheid om collega’s uit de branche informeel te spreken en dit is een belangrijke factor in het succes van het evenement”, zegt Alex Bik van zakelijke ISP BIT.

Gesponsorde prijzen / activiteiten
De winnaar van de kartrace ontvangt van Dataman een actieve dag met een slipcursus, offroad-rijden en een rit in een Ferrari. De tweede prijs is een Netscreen 5ADSL GT van Juniper Networks. De winnaar van het lasergamen ontvangt een TomTom GO navigatiesysteem van sponsor Q&i. Network Hardware Resale stelt een 18 meter lange slot racebaan beschikbaar waarop zes deelnemers tegelijk kunnen racen. De hele dag worden kleine prijzen uitgereikt aan snelle rijders, de snelste deelnemer van de dag ontvangt een extra dagprijs.

De Nederlandse Force10-distributeur Fuerza Networks heeft op de bovenverdieping samen met Force10 Networks het Museum of New Technology geopend, waar men kennis kan maken met Force10 en Fuerza Networks. Ook dit jaar is er weer de Bbned Lounge, met verschillende live DJ's. De muziek wordt verzorgd door internet radiostation Deep.FM die de hele dag ook live op internet uitzenden. Bij Juniper Networks kan een Nettoons cartoon van een eigen, passende tekst worden voorzien. De beste inzendingen worden beloond met een Juniper ISP Masterclass op het Juniper EMEA-hoofdkantoor in Schiphol-Rijk. De beste inzending wordt als advertentie geplaatst in een ICT-vakblad.

Foundry Networks test de professionele vaardigheden van de deelnemers: Wie kan het snelst een Foundry Switch/Router bekabelen? Hoofdprijs van de Foundry Snelpatch Competitie is een Heineken Beertender. Telecity verzorgt de vers gemixte cocktails. Comstor stelt bij de PIAA-bar op de benedenverdieping behendigheidsspellen ter beschikking. Winnaars van de Cisco Systems Internet Quiz ontvangen een Linksys Wireless-camera en een Linksys Skype-telefoon. Meer informatie hierover is te vinden op de website: http://www.isp-kartcompetitie.nl/programma/ciscointernetquiz/

Microsoft doneert een Xbox 360 en een LG 32" TFT TV (HD Ready) aan het team dat het meest origineel gekleed aan de start verschijnt. Global Crossing stelt twee Sony PSP’s ter beschikking, waarvan er één wordt verloot op 1 april, en één na het evenement. Configure-IT verloot tenslotte nog een Sun Fire X2100-server onder de deelnemers.

Meer informatie en een deelnemerslijst zijn te vinden op de website van de Dataman ISP Kartcompetitie: http://www.isp-kartcompetitie.nl

-------------------

Over Dataman
Dataman International is opgericht in 1992 en uitgegroeid tot een specialist in datacenteromgevingen. Het bedrijf heeft zich toegelegd op back-up & recovery, storage-, netwerk- en beveiligingsoplossingen en richt zich voornamelijk op bedrijven met grote(re) IT-infrastructuren. Dataman verzorgt met Dataman Services de volledige installatie en de implementatie van oplossingen op maat. Daarnaast biedt Dataman consultancy en detachering. In 2003 heeft het bedrijf een vestiging in België geopend. Dataman werkt nauw samen met partners als Sun Microsystems, EMC, Foundry en Juniper. Voor elk van deze leveranciers behoort Dataman inmiddels tot één van de belangrijkste partners in de Benelux. Voor meer informatie: www.dataman.nl.

Over Aaldering ICT
Aaldering ICT is een adviesbureau dat organisaties op een begrijpelijke manier helpt bij het succesvol toepassen van ICT-producten en -diensten. Aaldering ICT bestaat ruim 5 jaar en is in het bijzonder thuis in (high-end) computernetwerken, breedbandontwikkeling en (internet) service providers. Ook organiseert Aaldering ICT sinds 2003 de ISP Kartcompetitie. Voor meer informatie: www.aalderingict.com.

Voor meer informatie:
Dataman International
Mike van de Lindeloof
030 2470660
Mike(at)dataman.nl

Aaldering ICT / Organisatie ISP Kartcompetitie
Dave Aaldering
088-5999999
dave(at)aalderingict.com

Whizpr
Winnie Silvertand
0317 410 483
Dataman(at)whizpr.nl 

Verstreken tijd: 20 jaar en 111 dagen
Dataman contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR