www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 108 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

MSC Software introduceert SimDesigner Enterprise tijdens Plastics for the Industry

Gouda, 14 maart 2006 – MSC Software introduceert tijdens Plastics for the Industry, 10 en 11 mei 2006 te Kortrijk, SimDesigner Enterprise. SimDesigner Enterprise is een CAD-omgeving die de VPD (Virtual Product Development)-technologie van MSC Software naar de ontwerper brengt. De SimDesigner productlijn biedt de mogelijkheid om componenten en mechanismen virtueel te testen alvorens ze geproduceerd worden, zonder daarbij de CAD-omgeving te verlaten. Daarmee kunnen ingenieurs time-to-market verkorten en kosten besparen.

Bert Knops, Country Manager, MSC Software Benelux: “Met name voor de kunststofindustrie is SimDesigner Enterprise van toegevoegde waarde. Omdat kunststof een flexibel materiaal is waar vrij gemakkelijk variaties op aangebracht kunnen worden, is het efficiënter als ingenieurs binnen de CAD-omgeving blijven om snel een sterkteberekening voor één van die variaties uit te voeren. Ook bijvoorbeeld bij spuitgietproducten is men gebaat bij simulaties onder andere om de invloed van de spanningen, die ontstaan ten gevolge van het spuitgietproces, op het uiteindelijke gedrag van het betreffende component mee te nemen. Ook deze analyse van spanningen tijdens het productieproces kan met onze software en past binnen onze VPD-filosofie van het simuleren van complete processen vanaf ontwerp, via productie tot het gebruik van de betreffende componenten.”

SimOffice en SimManager zijn de twee andere productlijnen van MSC Software’s Virtual Product Development softwareportfolio. SimOffice is een stand-alone VPD-omgeving gebaseerd op schaalbare, geïntegreerde producten, waarmee engineers complexe productontwikkelingsprojecten kunnen oplossen op één uniform platform.

SimManager is een web-based VPD-omgeving waarmee ondernemingen simulatiedata en –processen kunnen beheren.



Over MSC Software
MSC Software (OTC: MNSC.PK) is een internationale aanbieder van simulatie- en ontwerpsoftware en de hieraan gerelateerde diensten. Hiermee kunnen ondernemingen tijd en kosten besparen in alle fasen van de productontwikkeling. Wereldwijd vertrouwen talloze ondernemingen dagelijks op de oplossingen van MSC Software om betere producten in kortere tijd te ontwikkelen. MSC Software heeft meer dan 1400 werknemers in 23 landen. Voor extra informatie, bezoek www.mscsoftware.com.

Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:

Marcommit PR
Purdey Horbach
035-5822730 of 06-21574261
mscsoftware@marcommit.nl

MSC Software Benelux
Ronald van Dijk
0182-536444
ronald.vandijk@mscsoftware.com

Verstreken tijd: 20 jaar en 108 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
MSC.Software B.. contact  

0182 - 536 444
www.mscsoftware.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu