www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 156 dagen geleden)

Afsplitsing en verzelfstandiging EasyLogic RFID Distribution vanwege 100% groei.


UDEN – EasyLogic RFID Distribution, voorheen handelend onder RFID-Net Business Solutions, heeft per 1 januari 2006 haar activiteiten op het gebied van actieve RFID (radio frequency identification) afgesplitst van het moederbedrijf in Hazerswoude. Vanwege de snelle groei van zowel de RFID-markt in Nederland, als het aantal projecten op het gebied van Indoor Positioning (RTLS = Real Time Location Systems) noodzaakt EasyLogic deze activiteit onder te brengen binnen EasyLocate Indoor Positioning in Uden.


Zowel voor EasyLogic als EasyLocate is de groeiverwachting in omzet/winst voor 2006 ruim 100% ten opzichte van 2005. EasyLocate ontwerpt, levert en installeert systemen, waarmee de positie van inventaris en personen binnen gebouwen draadloos bepaald kan worden door gebruik te maken van de standaard WIFI 802.11 netwerk infrastructuur. Middels WIFI technologie en Ekahau of Cisco/Linksys producten worden projecten gerealiseerd binnen de gezondheidszorg, productiebedrijven, supply chain, industrie en beveiligingsbranche. Zowel computers, laptops, PDA’s, telefoons, WIFI-tags, alsmede andere 802.11 a/b/g (ethernet) apparatuur kunnen via clientsoftware op iedere werkplek binnen het netwerk op een plattegrond zichtbaar worden gemaakt.

Positiebepaling
De oplossingen van EasyLocate stellen bedrijven en instellingen in staat waardevolle producten en/of personen te volgen of hun positie te bepalen; het bedrijfsproces te verbeteren; het niveau van beveiliging te verbeteren en/of het serviceniveau te optimaliseren. Voordeel ten opzichte van bestaande RFID systemen is dat de installatie van het EasyLocate systeem kan plaatsvinden zonder bijvoorbeeld kabels te trekken en/of toegangscontrole poortjes te plaatsen. Mede daardoor is het rendement bij het installeren van dit systeem erg hoog.

/ / / / / / / / / / /

Over EasyLogic RFID Distribution B.V.: EasyLogic RFID Distribution, in 1996 gestart als RIFD-Net, ontwerpt en realiseert samen met partners RFID projecten bij een groeiende groep opdrachtgevers als wasserijen, ziekenhuizen, afvalverwerkers, logistieke dienstverleners, verhuurbedrijven e.a.

EasyLogic is importeur van producten afkomstig van marktleiders op het gebied van RFID, waaronder Sokymat, Rafsec, Scemtec, FEIG, datamax en Intermec. Naast het leveren van de benodigde hardware, ligt de focus op een groot aantal aanvullende diensten, zoals consultancy, training, advisering en onderhoud.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
EasyLogic Distribution B.V.
Alex Ofman
Telefoon 06 – 53265660
alex.ofman@easylogic.nl
www.easylogic.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 156 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu