www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 131 dagen geleden)
Bedrijf:

Gold Competentie Custum Development Solutions voor webbouwer Macaw


Als eerste bedrijf in Nederland heeft Microsoft het Gold Certified Partnership voor Custum Development Solutions toegekend aan webbouwer Macaw. Voor Macaw is dit het vijfde Gold Certified Partnership.


Vijf jaar geleden was Macaw ook al het eerste Nederlandse bedrijf dat als partner van Microsoft werd erkend met het Gold Certified Partnership voor Business Process and Integration (e-commerce). In 2002 volgde het Gold Certified Partnership voor Information Worker Solutions (intranetprojecten) en vorig jaar kwamen daar de Partnerships voor Business Solutions en Data Management Solutions (Business Intelligence) bij. Met het vijfde Gold Certified Partnership voor Custum Development Solutions is Macaw één van de weinige bedrijven dat op vijf terreinen Gold Certified Partner is.

Hoogste status
De Custom Development Solutions Competentie richt zich op het aanbieden van maatwerk oplossingen aan klanten om hun zakelijke kansen te optimaliseren. Microsoft baseerde zich bij toekenning op klantreferenties (AirTrade, SNS Reaal, ATCB en gemeente Den Haag) en werkelijke projectresultaten. Het Gold Certificate, de hoogste status die Microsoft haar partners toekent, erkent bedrijven met diepgaande technische competentie met betrekking tot zakelijke ict-toepassingen op het Microsoft platform. Het staat voor toepassing van vernieuwende technologische know how gecombineerd met effectief project-management.

Macaw is blij met de erkenning. "Tot vijfmaal toe opgenomen worden bij de selecte club van Gold Partners is een bevestiging van onze jarenlange relatie met Microsoft ", aldus Patrick van Aalst, Algemeen Directeur van Macaw. "Wij pretenderen niet alles te kunnen, want we bouwen uitsluitend webapplicaties op het Microsoft platform. Maar door die specialisatie zijn we op dit specifieke gebied natuurlijk wel verder dan de algemene IT bedrijven”.

Microsoft Internetspecialist
Macaw heeft door haar heldere specialisatie een brede én diepe kennis van alle Microsoft Internet technologieën. Macaw voert diverse projecten uit met Commerce Server voor e-commerce toepassingen; Content Management Server voor optimale multi-channel content management; SharePoint Portal Server als basis voor intranetten; BizTalk Server voor integratie met bestaande software; Windows Server, vaak met Active Directory; Exchange Server voor mail, groupware en workflow; SQL Server als database en de bijbehorende Business Intelligence tools voor het creëren van Management Informatie oplossingen; Business Scorecard Manager voor het ontwikkelen en publiceren van (Balanced) Scorecards binnen een SharePoint intranet; Microsoft Dynamics CRM voor het beheren van relaties en bijbehorende activiteiten op het gebied van Verkoop, Marketing en Service. Op basis van SQL Server Business Intelligence is een standaardoplossing ontwikkeld voor Clickstream Statistics (klikgedrag) binnen een SharePoint intranet.

Macaw werkt regelmatig samen met Microsoft bij de uitvoering van pilotprojecten en 'Proofs of Concepts' op basis van al deze technologieën. www.macaw.nl
 

Verstreken tijd: 20 jaar en 131 dagen
Macaw contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo MIRhosting
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103601 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17371 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu