www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 179 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: CFF Communications

Oracle wint eerste prijs Landelijk Architectuur Congres 2005

Electronic warehouse bij Elsevier succesvol geïmplementeerd

De Meern, 24 november 2005 - Oracle heeft op het Landelijk Architectuur Congres 2005 de Architectuur Award gewonnen voor het electronic warehouse (EW-II) bij Elsevier, ’s werelds grootste leverancier van wetenschappelijke, technische en medische informatie. De award is een erkenning voor de grote voordelen die de opzet en inrichting van Elsevier’s nieuwe elektronische magazijn door Oracle hebben opgeleverd.
 
Het Landelijk Architectuur Congres (LAC) dat gisteren en vandaag gehouden werd in Nieuwegein, is het platform waar gebruikers, leveranciers en vertegenwoordigers uit het onderwijs en wetenschap op het gebied van architectuur elkaar ontmoeten. Het LAC2005 geeft een overzicht van de ontwikkelingen op architectuurgebied zodat de toepassing van architectuur professioneler en daarmee effectiever wordt. Het doel van de aan het congres verbonden Architectuur Award is het leren van elkaar door het ontsluiten van effectieve en toegankelijke architectuurbeschrijvingen van echte systemen.
 
Het congres stelt dat het belangrijkste beoordelingscriterium voor de prijs ‘volledigheid op architecturaal niveau’ is. Hieronder verstaat het LAC dat alle architectureel relevante aspecten van het systeem in de beschrijving op een passende wijze zijn opgenomen. Specifieke beoordelingscriteria waren onder andere helderheid en compactheid, begrijpelijkheid en toegankelijkheid en de toepasselijkheid van de architectuur.
 
Elsevier publiceert als uitgever meer dan 20.000 producten en diensten. Het nieuwe EW-II is sinds oktober 2004 live en heeft op veel fronten verbeteringen opgeleverd. De grootste winst is geboekt met de geïntegreerde workflow engine en het feit dat het nieuwe warehouse aan live streaming doet. Hierdoor wordt een aanzienlijke tijdwinst geboekt, omdat artikelen direct verwerkt en doorgestuurd worden.
 
Michael Magan, projectmanager bij Oracle Nederland: “Wij zijn zeer vereerd met deze Award. Onze systeemarchitectuur heeft bij Elsevier op allerlei fronten verbeteringen opgeleverd. Zo draagt EW-II ook zorg voor de kwaliteit van dienstverlening van Elsevier en doen de externe partners hun voordeel met de integratie van de workflow in het warehouse.”

Oracle
Oracle is 's werelds grootste leverancier van bedrijfssoftware. Voor meer informatie: www.oracle.com
                                                                                                                             
###
 
Trademarks
Oracle, JD Edwards, PeopleSoft and Retek are registered trademarks of Oracle Corporation and/or its affiliates. Other names may be trademarks of their respective owners.

Voor verdere persinformatie kunt u contact opnemen met:

Rob Cools van Oracle Nederland BV
Tel: +31 (0)30 669 9818
E-mail: rob.cools@oracle.com

Marieke van Zuien van LEWIS Communicatie BV
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail: mariekev@lewispr.com

Recent van Oracle Nederland  
Oracle en NetSuite lanceren AI-oplossing voor restaurantbeheer

Oracle brengt Java 26 uit

Oracle Red Bull Racing verlengt titelsponsorschap met Oracle

Verstreken tijd: 20 jaar en 179 dagen
Oracle Nederla.. contact  

+31 030 669 9000
www.oracle.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl