Maastricht, 28 september 2005. - Met de introductie van de CSX200 biedt Tadicom vanaf heden een full IP-oplossing voor het midden- en kleinbedrijf, maar wel met alle voordelen van een telecommunicatievoorziening voor de grootzakelijke markt!
De CSX200 ondersteunt onder andere Voice over IP, Voice over DSL, analoge en digitale netlijnen, DECT, SIP, analoge (bijvoorbeeld t.b.v. modems en faxapparatuur) en digitale toestellen, en dat tegen zeer concurrerende prijzen.
De CSX200 biedt alle voordelen van een communicatievoorziening voor de grootzakelijke markt, maar is voornamelijk inzetbaar voor kleinere omgevingen. Hiermee wordt een eigentijds communicatiemiddel geboden dat naadloos aansluit op de grotere systemen, die ook door Tadicom worden geleverd (Coral Flexicom- en Coral IPx-systemen). Hiermee is het systeem ook zeer toepasbaar voor organisaties met meerdere vestigingen, aan wie een IP-netwerk tegen aantrekkelijke prijzen kan worden geboden. Maar die ook heel goed stand alone kunnen worden uitgevoerd ten behoeve van het midden- en kleinbedrijf. Zodat deze ook kunnen profiteren van de vele mogelijkheden die het systeem biedt zoals geïntegreerde DECT oplossingen, geïntegreerde Voice mail, volledige integratie met GSM enzovoorts!
Laat u op de hoogte brengen van die vele mogelijkheden en laat u positief verrassen door de relatief lage prijs! Vraag vrijblijvend informatie.
www.tadicom.com