ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 164 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Trend Micro breidt kanaal uit met distributieovereenkomst Allasso

Utrecht, 12 oktober 2004 - Trend Micro (TSE: 4704, Nasdaq: TMIC), vooraanstaand leverancier van antivirus- en internet-content security-software en -services tekent op 1 november aanstaande een distributieovereenkomst met Allasso, de grootste distributeur van security-producten en -diensten in Europa. Het Allasso-netwerk van resellers en system integrators gaat de beveiligingsoplossingen van Trend Micro leveren. In eerste instantie geldt de overeenkomst voor de Nederlandse markt. Trend Micro zal aanwezig zijn op de stand van Allasso tijdens Infosecurity op 13 en 14 oktober 2004.

Door de samenwerking met Allasso bouwt Trend Micro het resellerkanaal verder uit. Allasso, dochtermaatschappij van InTechnology, distribueert firewalls, software voor inbraakdetectie, virusscanners en andere security-producten. Het Allasso-partnernetwerk levert oplossingen aan bedrijven onder andere in het MKB-segment. Met deze nieuwe overeenkomst versterkt Trend Micro zijn positie in dit segment. De Trend Micro-producten zijn een perfecte aanvulling op het huidige Allasso-aanbod.

"Met de producten van Trend Micro verbreden we ons productportfolio", zegt Eduard Meelhuysen, Managing Director van Allasso. "De aanvullende sales- en marketingondersteuning vanuit Trend Micro biedt ons de mogelijkheid om de producten op de juiste wijze aan te bieden aan onze bestaande en nieuwe partners in de Benelux." 

"Deze samenwerking biedt beide partijen nieuwe en uitgebreide mogelijkheden", zegt Luc Eeckelaert, Business Unit Manager bij Trend Micro. "Allasso's ervaring in value-added- distributie van IT-beveiligingssoftware was doorslaggevend bij de keuze. Hierdoor onderstrepen we onze ambities om een belangrijke speler te zijn in een groter marktsegment."

# # #

Over Allasso
Allasso is Europa's grootste distributeur op het gebied van netwerkbeveiliging met kantoren in de Benelux, Frankrijk, Duitsland, Italië, Spanje en Groot Brittanië. De organisatie levert beveiligingsoplossingen, trainingen op het gebied van netwerkbeveiliging, marketingondersteuning, accountmanagement en technische ondersteuning voor meer dan 3000 resellers, systeemintegratoren en consultants in Europa. Allasso is sinds kort onderdeel van In Technology plc. Voor meer informatie kunt u terecht op www.allasso.nl.

Voor meer informatie:

Allasso b.v.
Eduard Meelhuysen
Tel.: 0492 668 228
Mobiel: 06 52 53 21 11
e-mail: eduard.meelhuysen@allasso.nl

Potters PR
Monique Potters
Tel. : 0345 501595
Mobiel: 06 28 88 96 32
e-mail: monique@potterspr.nl

# # #

Over Trend Micro
Trend Micro is leider op het gebied van netwerkantivirus- en internet-content-beveiligingssoftware en -diensten. Het wereldwijde hoofdkantoor is gevestigd in Tokio, het Europese hoofdkantoor in Marlow, Engeland. De producten worden wereldwijd geleverd door Value-Added Resellers en service providers. Voor meer informatie: nl.trendmicro-europe.com/

Voor meer informatie:

Trend Micro
Mireille Boetje
Telefoon: 030 - 210 63 33
E-mail: Mireille_Boetje@trendmicro.co.uk

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Anja Breunis / Annegees van Linge
Telefoon: 030 - 656 50 70
E-mail: anja@lvtpr.nl /annegees@lvtpr.nl

Recent van Trend Micro  
TrendAI gaat samenwerking aan met Anthropic

TrendAI introduceert Agentic Governance Gateway voor het beveiligen van Agentic AI-systemen

Onderzoek TrendAI: Nederlandse organisaties negeren AI-risico’s door druk om concurrentie voor te blijven

Verstreken tijd: 22 jaar en 164 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Trend Micro contact  

+31 (0) 20 399 8304
www.trendmicro.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl