ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 71 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Stark Narrative

Nederlandse bedrijven willen massaal aan biometrische bedrijfsbeveiliging

Amsterdam, 28 september 2004 - Een overgroot deel van het Nederlandse bedrijfsleven (67 procent) overweegt biometrische technologie in te zetten om de bedrijfsbeveiliging op een hoger peil te brengen. Dit is de uitkomst van de nieuwste Hitachi Data Systems Storage Index, een halfjaarlijks onderzoek dat wordt uitgevoerd in opdracht van Hitachi Data Systems onder IT-directeuren en -managers van grote en middelgrote bedrijven. De trend in biometrie binnen het bedrijfsleven ligt in lijn met de groei van het gebruik van deze technologie voor grenscontrole en als toegangscontrole bij overheidsgebouwen.

"We signaleren dat de acceptatie van biometrie toeneemt. Zeker nu het gebruik een vlucht neemt en mensen zich realiseren dat de veiligheid met de inzet van deze technologie groeit", zegt Tony Reid, directeur Storage Solutions bij Hitachi Data Systems EMEA. "Bedrijven moeten er uiteraard voor zorgen dat ze voldoen aan regelgeving op het gebied van privacy en databescherming. Deze regelgeving schrijft bijvoorbeeld voor hoe lang persoonlijke informatie mag worden bewaard en waarvoor deze te gebruiken is. Dit stelt IT-afdelingen voor een uitdaging."

Uit het onderzoek blijkt verder dat slechts één op de vijf biometrische oplossingen in de komende 12 maanden daadwerkelijk in gebruik kan worden genomen. Angst voor potentiële technische problemen en inbreuken op de databeveiliging vertragen biometrische toepassingen, terwijl nieuwe IT-systemen worden ontwikkeld om bedrijven tegen deze risico's te beschermen. Ruim de helft (54 procent) van de onderzochte bedrijven geeft aan dat het risico op criminele activiteiten, zoals ID-diefstal, reden tot zorg is voor bedrijven die biometrische informatie gebruiken en opslaan. 43 procent verklaart technische storingen, waardoor bijvoorbeeld personeel een gebouw niet binnenkomt, te zien als potentieel probleem.

De acceptatie van biometrie voor toepassing in de overheids- en financiële sectoren is zeer groot, zo blijkt verder uit het onderzoek van Hitachi Data Systems. 90 procent van de respondenten is van mening dat de inzet voor grenscontrole en de beveiliging van overheidsgebouwen (73%) gerechtvaardigd is. Ook vindt 90 procent dit voor beveiligingsdiensten van toepassing. Daarnaast is 67 procent het eens met het gebruik van biometrie voor creditcardvalidatie en 73 procent voor identiteitskaarten, waaronder rijbewijzen. De minst geaccepteerde toepassing van de technologie is voor het beheer van bijstandsbetalingen (57 procent).

###

Over Hitachi Data Systems Storage Index
De resultaten van dit onderzoek zijn gebaseerd op 840 anonieme interviews met IT-directeuren in EMEA.

Hitachi Data Systems
Hitachi Data Systems zet zijn wereldwijde R&D-faciliteiten in om storage-oplossingen te ontwikkelen op basis van de beste technologieën met de prestaties, beschikbaarheid en schaalbaarheid die de ROI van klanten maximaliseren en risico's tot een minimum beperken. Door onze focus op de klant bij het leveren van de beste hardware, software en services van Hitachi en onze partners zijn we in staat de business van onze klanten optimaal te ondersteunen.

Hitachi Data Systems heeft 2.800 medewerkers en levert direct en via resellers aan ondernemingen en overheden in meer dan 170 landen. Meer dan 50 van de Fortune 100-bedrijven zijn klant van Hitachi Data Systems. Meer informatie: www.hds.com

Hitachi Ltd.
Hitachi Ltd. (NYSE: HIT) heeft zijn hoofdkwartier in Tokio, Japan, en is een toonaangevend, wereldwijd opererend elektronicaconcern met circa 326.000 medewerkers. In het boekjaar 2003 (dat eindigde op 31 maart 2004) werd een geconsolideerde omzet behaald van 81,4 miljard dollar. Het bedrijf biedt een brede reeks van systemen, producten en diensten in marktsectoren als informatiesystemen, elektronische apparatuur, industriële systemen, consumentenproducten, materialen en financiële diensten. Meer informatie over Hitachi is beschikbaar op de website www.hitachi.com

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Hitachi Data Systems   
Cees Heikamp    
Tel: +31 (0)20 65 09 311   
E-mail: cees.heikamp@hds.com  

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Cas Heuvelmans
Tel: +31 (0)30 65 65 070
E-mail: cas@lvtpr.nl

© Hitachi Data Systems is registered with the U.S. Patent and Trademark Office as a trademark and service mark of Hitachi, Ltd.




Verstreken tijd: 22 jaar en 71 dagen
PR contact  

Logo Stark Narrative
Hitachi Data S.. contact  

+31(0) 20650 9000
www.hds.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR