Madrid, Spanje, 9 juni 2004 - Cimaware Software volgt de in mei uitgebrachte versie van haar verbeterde Excel data herstel software, ExcelFIX, met het uitbrengen van de laatste versie van AccessFIX op. Deze software herstelt MS Access 95, 97, 2000, XP, and 2003 database bestanden die beschadigd zijn door corruptie, zelfs als ze beschermd zijn door een paswoord.
De nieuwe versie bevat een verbeterde herstel machine en tevens een nieuwe gebruikers interface, ontwerp en een zeer uitgebreid hulpbestand document. De nieuwe uitbreidingen verbeteren de gebruiksvriendelijkheid, en voegen nieuwe database corruptie types toe die kunnen worden hersteld naar de capaciteiten van de herstel machine.
AccessFIX 4 is nu vertaald in 7 talen: Engels, Spaans, Duits, Frans, Italiaans, Portugees, en Nederlands, waardoor de marktbereik voor software vergroot is.
AccessFIX wordt geleverd in 2 commerciele edities: Pro en Enterprise, en 1 gratis evaluatie Demo versie die gedownload kan worden van de Cimaware Software website. Cimaware Software verkoopt al haar software als downloads, waardoor de eindgebruiker meteen de oplossing voor zijn/haar problemen ontvangt. Andere software van Cimaware Software zijn onder andere: ExcelFIX, een MS Excel data herstel programma, en WordFIX, dat MS Word documenten herstelt die niet kunnen worden geopend. De Suite OfficeFIX bevat alle drie de programma's.
" We zijn erin geslaagd om de interactie van de gebruiker met onze software produkten te vergemakkelijken. Zelfs diegenen die minder technologisch ingesteld zijn zullen concluderen dat Cimaware gebruiksvriendelijke applicaties produceert." zegt David Cimadevilla, Cimaware CEO.
In Spanje gevestigd Cimaware Software, opgericht in 1985, heeft zich sinds 1998 gespecialiseerd in de data herstel markt voor Microsoft Office. Dit bedrijf heeft met succes andere bedrijven in verschillende sektoren geholpen met het herstellen van waardevolle data. Enkele van haar klanten zijn Microsoft, Sony Pictures, General Motors, en Continental Airlines. Cimaware Software is bezig met het uitbreiden van haar activiteiten in nieuwe Software applicaties, als back-up software en Web Site applicaties, op deze manier vergroten zij hun marktaandeel. Voor meer informatie, bezoek de website: http://www.cimaware.nl
Bedrijf: Cimaware Software, Josep Pla 18 Madrid 28002 Spanje.
Contactpersoon: Jeannette Varela
Tel.nr: +34 912 374 010
Email: press@cimaware.com
http://www.cimaware.nl