www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (23 jaar en 115 dagen geleden)
Bedrijf:

ttec Computers vernieuwt website: on line systeemconfiguratie nog makkelijker en sneller voor de klant

Aanzienlijke prijsverlagingen van netwerkproducten

Tübingen / Nijmegen / Brussel, 13 november 2003 – Klanten van transtec AG, met ttec Computers als Nederlandse en Belgische dochteronderneming, kunnen nog eenvoudiger en sneller hun eigen IT-systeem via het internet configureren en bestellen (www.ttec.nl of www.ttec.be). Een nieuwe geïntegreerde online configurator vormt de basis van de vernieuwde website die nu veel klant- en gebruiksvriendelijker is geworden. Zo is de online shop direct toegankelijk en is de product-zoekoptie volledig opnieuw gebouwd en vereenvoudigd.

De nieuwe transtec configurator maakt het voor de klant veel makkelijker om een geheel eigen product samen te stellen dat uit verschillende componenten uit de transtec portfolio bestaat. Tijdens het configureren heeft de klant een overzicht van alle mogelijke opties en de daarbij behorende prijzen. Tevens is het bestelproces vereenvoudigd en het totale productoverzicht verbeterd.

Ook het e-procurement proces is grondig gereviseerd. Zo hebben geregistreerde gebruikers extra opties als ‘order tracking’ of het opslaan van hun ‘winkelmandje’ en kunnen zelfs budgetten toekennen aan specifieke afdelingen binnen de eigen organisatie. Op de vernieuwde website vindt men naast uitgebreide informatie over de organisatie en haar producten (servers, PC-systemen, clusters, storage-oplossingen, SANs en randapparatuur) ook een foto-archief, persberichten, diverse referentieverhalen en informatie over de komende transtec evenementen.

transtec’s sales team biedt support bij eventuele problemen en is bereikbaar via telefoonnummer 0800 – 022 02 38 voor Nederland, en 0800 – 93920 voor België.

Gelijktijdig met de relaunch van de website heeft transtec prijsverlagingen in de meeste productgroepen doorgevoerd; met name de producten op het gebied van netwerken zijn goedkoper geworden.

Over ttec Computers B.V.
ttec Computers B.V./BVBA is de Nederlandse/Belgische dochteronderneming van transtec AG. Het Duitse beursgenoteerde transtec AG levert op maat gemaakte IT-systemen, computer- en storage-oplossingen, netwerk- en randapparatuur. De organisatie is sinds 1980 actief op de markt en richt zich op de business-to-business sector. Het hoofdkantoor is gevestigd in Tübingen, Duitsland, en er zijn vestigingen in het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, België, Zwitserland, Nederland en Oostenrijk. Alle producten kunnen via het internet geconfigureerd en besteld worden. Bij transtec AG zijn in totaal 230 medewerkers werkzaam en de omzet in 2002 bedroeg circa 116 miljoen Euro.

Voor meer informatie: www.ttec.nl / www.ttec.be

Contactpersoon bij ttec Computers in Nederland en België:
Marjan de Boer, e-mail: mdeboer@ttec.nl
Telefoon: 0800 - 022 0238 / 0800 - 93920

Voor redactionele informatie of fotografie:
Influx PR - Margienke Bos - Deventerstraat 81, 7322 JL Apeldoorn.
Tel.: 055 - 366 30 34, e-mail: prinflux@cs.com.  (Ref: Pb3103)


Verstreken tijd: 23 jaar en 115 dagen
ttec Computers.. contact  

Marc van Schijndel
024 3434210
ttec@ttec.nl
www.ttec.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu