www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 150 dagen geleden)
Bedrijf:

3Com en EasyRun sluiten OEM-overeenkomst voor callcenter software

Kleine en middelgrote bedrijven vergroten klanttevredenheid en bekorten wachttijden met EPICLite.

Maarssen, 15  oktober 2003 -  3Com en EasyRun hebben een OEM-overeenkomst gesloten. De overeenkomst betreft EPICLite, de multimedia software voor callcenters van EasyRun. Deze software wordt voortaan standaard meegeleverd met de 3Com NBX oplossing voor netwerktelefonie. Deze oplossing  - die bekend staat als 3Com eXchange Call Center  - richt zich specifiek op contact centers van kleine en middelgrote organisaties en combineert aanzienlijke kostenbesparingen met een verhoogde klanttevredeneid.

Er zijn al ruim zestig EPICLite installaties operationeel bij gebruikers in de Verenigde Staten, Europa en Israël. EasyRun’s CEO Avi Silber verwacht daaraan dankzij de samenwerking met 3Com nog dit jaar enkele tientallen te kunnen toevoegen.

Ervaring
Eén van de bedrijven die al ruime ervaring opdeed met EPICLite op het 3Com NBX platform is Halsted Communications. Tim Mascord, customer service manager bij Halsted: "Ons contact center verzorgt de telefonische ondersteuning van de gebruikers van DirecTV. Op een gegeven moment liepen de wachttijden op tot 45 minuten. Onacceptabel voor klanten en duur voor ons, want klanten bellen in op onze kosten. Na implementatie van EPICLite liep de gemiddelde wachttijd terug tot drie minuten. Naast een tevreden klantenkring levert ons dat iedere maand een besparing op van vijf- tot zesduizend dollar op de telefoonkosten. Het systeem betaalt zich zo in korte tijd terug."

EPICLite is volledig geïntegreerd in 3Com eXchange Call Center Suite, dat op zijn beurt is gebaseerd op het 3Com NBX platform voor IP-telefonie. "Met de integratie van EPICLite biedt 3Com eXchange Call Center het MKB faciliteiten die voorheen alleen aan zeer grote organisaties waren voorbehouden," aldus David Chu, executive director of product management bij 3Com. "Samen met onze bestaande producten voor IP-telefonie hebben wij nu een compleet antwoord op de snel toenemende vraag naar value-added toepassingen voor callcenters."

Beschikbaarheid
De EPICLite software wordt toegevoegd aan de 3Com eXchange Call Center Suite. Deze reeks oplossingen omvat ook de 3Com VCX V7000 Telephony Solution en het 3Com NBX 100 Communications System, ’s werelds eerste systeem voor IP private branch exchange (PBX).

EasyRun
EasyRun is al ruim tien jaar leverancier van oplossingen voor call- en contact centers. De softwaresuite EPIC is speciaal ontwikkeld voor het MKB, op dit moment het snelst groeiende segment in de markt voor call centers. Meer informatie over EasyRun is te vinden op http://www.easyrun.com.

Distributeurs van 3Com in Nederland voor bovengenoemde producten zijn:
Azlan (079-3443200) en Westcon (030-2489411).

Over 3Com
3Com is leverancier van innovatieve, hoogwaardige en praktisch inzetbare netwerkoplossingen voor zowel spraak als data. De producten en diensten vinden toepassing in bedrijven en (overheids)organisaties, ongeacht hun omvang of werkterrein. Kijk voor meer informatie op http://www.3com.nl of http://www.3com.com of  http://www.3com.com/pressbox

Noot voor de redactie:

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
3Com Benelux   of Presscom PR & Marketing
Robert Blaas     Madeleine Kok
Telefoon: 0346-586211   Telefoon: 030-6051415
E-mail: robert_blaas@3com.com   E-mail: madeleinekok@presscom.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 150 dagen
3Com Benelux B.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl