www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 32 dagen geleden)
Bedrijf:

Rolling Stones op tournee met 3Com

Maarssen, april 2003 - Fans van de Rolling Stones uit de hele wereld kunnen de historische wereldtournee ‘Forty Licks’ van de Stones op de voet volgen dankzij de draadloze mobiele netwerktechnologie van 3Com. Rolling Stones-fans die lid zijn van de Stones-fan-gemeenschap of een concertkaart hebben gekocht, kunnen nieuws over elk optreden van de ‘Forty Licks’ tour volgen via de website http://www.rollingstones.com Op gezette tijden zullen concerten via live webcast over het 3Com-netwerk worden uitgezonden. Leden van de site hebben zo een virtueel ‘kaartje’ voor alle optredens van de Stones over de hele wereld.

De Stones treden tussen 11 en 19 augustus in Nederland op in Utrecht, Rotterdam en Amsterdam. Op 20 augustus is een extra concert in de Amsterdam Arena ingelast. Hiervoor zijn nog enkele kaarten te bestellen via http://www.ticketservice.nl

Clear Channel Entertainment, producent van grote live-evenementen waaronder de Stones tour, heeft speciaal voor deze tour een netwerk in gebruik genomen bestaande uit een 3Com Access Point 8000, een 3Com 11 Mbps draadloze LAN- Building-to-Building-bridge in combinatie met een Hughes satelliet-verbindingssysteem. Het mobiele netwerk bestaat uit ruim 140 laptops, uitgerust met een gecertificeerde WiFi-PC-kaart, en kan binnen een uur op de plaats van bestemming opgezet worden.

Door de keuze van de juiste 3Com-antennes kan Clear Channel Entertainment het draadloze netwerk optimaliseren aan de omstandigheden van de concertlocatie ter plekke, zodat staal, beton of andere barrières geen obstakels vormen voor goede ontvangst. Hierdoor kan men het netwerk probleemloos gebruiken voor bijvoorbeeld het uitzenden van optredens.

Het netwerk stelt de band en de crew in staat om tijdens de tour contact te houden met het hoofdkantoor. Daardoor kan men zich beter voorbereiden op de optredens en is het tourmanagement in staat accuraat in te spelen op de ontwikkelingen van het laatste moment zoals het inlassen van extra concerten, veranderingen in het programma of de tribune-indeling, en snel beslissingen nemen over prijzen van concertkaarten en extra promotie. Daarnaast houden de band en de crew via e-mail contact met vrienden en familie.

Over 3Com
3Com is leverancier van veelzijdige en gebruiksvriendelijke netwerk-oplossingen voor bedrijven en (overheids)organisaties, ongeacht hun omvang of werkterrein.  Daarnaast levert 3Com IP-platforms en toegangsinfrastructuren voor netwerkserviceproviders. Kijk voor meer informatie op http://www.3com.nl of http://www.3com.com of http://www.3com.com/pressbox


Verstreken tijd: 23 jaar en 32 dagen
3Com Benelux B.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu