www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 86 dagen geleden)
Bedrijf:

Nieuwe, onverslijtbare XGA-projector bij Hitachi

Hitachi lanceert nagenoeg onderhoudsvrije XGA-projector voor reclame- en informatietoepassingen

Brussel, februari 2003 – Hitachi Digital Media Group lanceerde de CP-X870D, een LCD-projector met een lange levensduur, ontworpen voor reclame- en digitale informatietoepassingen. De nieuwe projector biedt de ideale combinatie: een grootformaatscherm voor informatieve en reclamedoeleinden, met vaste of bewegende beelden voor voorbijwandelende klanten, én tegelijk een product met een uitzonderlijk lange levensverwachting en lage onderhoudskosten.  

"Meer en meer pubs, clubs en shops gebruiken LCD-projectoren voor reclame en doelgerichte communicatie met de klanten. Onze ingenieurs brachten veel tijd door met deze bedrijfjes om exact te begrijpen wat zij van een LCD-projector verwachten. Daarna ontwikkelden ze de CP-X870D, een product op maat van dit milieu", verduidelijkt Nick Rogers, projector business manager bij Hitachi Digital Media Group.

De CP-X870D biedt shop-, pub- en clubuitbaters een hele waaier mogelijkheden om met klanten te communiceren en hen te beïnvloeden. De projector is perfect aansluitbaar op zowel video als pc, zodat de klanten de keuze hebben om reclame af te spelen en/of tussendoor specifieke promoties vanuit de pc aan te bieden. "Een prima voorbeeld is de winkelier die een specifiek artikel wil promoten en zijn klanten tijdelijk een speciale prijs aanbiedt: hij kan de CP-X870D inschakelen om zijn klanten in de winkel beelden en prijsgegevens te tonen. Zodra de voorraad van dit artikel weggewerkt is, kan hij eventueel beslissen een ander product een specifieke promotie te gunnen", licht Nick Rogers toe. 

De CPX870D heeft aansluitingen voor draadloze en bekabelde LAN's, en is via het populaire draadloze 802.11B-protocol geschikt voor monitoring of draadloze aansluiting op afstand. Via de draadloze verbinding kan het scherm kwaliteitsvol stilstaand en beperkt bewegend beeldmateriaal tonen. Hierdoor kunnen de projectoren probleemloos – zonder bekabeling – op elke locatie worden geïnstalleerd.

De CP-X870D gebruikt componenten van industriële kwaliteit en een uiterst efficiënt koelingsysteem zodat de optische elementen in de projector veel minder belast worden. Hierdoor kan Hitachi een levensduur van meer dan 10.000 uur garanderen; drie keer langer dan een gewone projector.

De projector biedt niet alleen uitstekende prestaties en duurzaamheid maar werd ook zodanig ontworpen dat de lamp na haar lange levensduur kan worden vervangen zonder het toestel eventueel te hoeven losschroeven van het plafond. De projector biedt een aspectratio (hoogte/breedte-verhouding) van 4:3 en 16:9. En met de "My Screen"-optie kunnen de gebruikers het startscherm naar hun hand zetten met grafisch en tekstmateriaal. Een volledig opnieuw ontworpen handige afstemknop laat rechtstreekse horizontale en verticale basisregeling toe en toont de gebruiker welke toestellen op de projector zijn aangesloten zodat hij ze snel en vlot kan selecteren. De klant kan voor het projectorbeheer ook gebruik maken van de controllersoftware die Hitachi gratis meelevert.

Naast de CP-X870D lanceert Hitachi ook een nieuwe beschermingskast voor projectoren. Dankzij de luchtfilters, ventilator en aansluitingen kunnen de projectoren voortaan ook gebruikt worden in omgevingen met een slechte luchtkwaliteit zoals pubs of clubs en ontspanningszalen.

De CP-X870D is beschikbaar vanaf februari 2003.


Verstreken tijd: 23 jaar en 86 dagen
Hitachi Europe.. contact  

+ 32 2 363 99 01
www.hitachi-eu.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl