www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (23 jaar en 91 dagen geleden)

Charmed sluit overeenkomst met Panasonic voor West-Europa

Charmed Telephone Integration heeft een overeenkomst gesloten met Panasonic. In het kort bestaat de overeenkomst uit het meeleveren van twee volledige Charmed CTI Bridge licenties met alle Panasonic telefooncentrales die in West-Europa worden uitgeleverd

“Panasonic heeft gekozen voor Charmed, omdat Charmed standaard CTI oplossingen biedt, die eenvoudig te integreren zijn met de Panasonic telefooncentrales”, aldus Charmed. Juist deze Plug & Play aanpak, naast de meertaligheid van de software en de integratie met diverse CRM applicaties gaven de doorslag bij deze overeenkomst. Daarnaast bleek de service en support organisatie van Charmed het meest aan te sluiten op de kwaliteit die Panasonic verwacht van een toeleverancier. Per 1 december is in Nederland gestart, de overige landen zullen in het eerste en tweede kwartaal van 2003 volgen.

“Met deze bundeling worden de voordelen van CTI en de kwaliteit van onze software erkend” aldus Peter Roos, Chief Executive Officer van Charmed. “Gebruikers van Panasonic telefooncentrales maken direct kennis met de voordelen van CTI en benutten de functionaliteit van hun telefooncentrale optimaal”.

Charmed is tevens overeengekomen dat aan de resellers van Panasonic een op maat gesneden reseller programma wordt aangeboden. Deze overeenkomst biedt grote voordelen voor resellers, aangezien de klant direct bij het in gebruik nemen van de Panasonic telefooncentrale kennis maakt met de voordelen van Charmed software. Door hier adequaat mee om te gaan, kunnen resellers hun toegevoegde waarde vergroten en additionele omzet creëren.

Charmed Telephone Integration verwacht in 2003 meer dan 1.000.000 licenties te hebben uitgeleverd.

Bedrijfsprofiel
Charmed Telephone Integration is een bedrijf met jarenlange ervaring in zowel telefoonintegratie als databases. Charmed biedt een uniek en bewezen concept die rijk is aan functionaliteit, eenvoudig in gebruik en daarnaast betaalbaar is.

Charmed software stelt organisaties in staat om de efficiëntie te verbeteren door bestaande (klanten) databases te integreren met de telefooncentrale en door communicatiemiddelen als fax, Voice mail, e-mail en instant messaging aan te sluiten.

Tevens worden organisaties door de Charmed software in staat gesteld om de bereikbaarheid te maximaliseren. Scripts voor Voice mail of Call Routing zijn met de Charmed software eenvoudig te ontwerpen, gebruiken en te onderhouden zodat de organisatie in staat is om 24 uur per dag, 7 dagen per week te opereren.

Charmed levert aan de wereldwijde markt en het hoofdkantoor staat in Sassenheim, Nederland.

Charmed Telephone Integration
P.O.Box 50
2170 AB Sassenheim
The Netherlands
Phone: +31 (0) 252 241 700
Fax: +31 (0) 252 241 707

Perscontact:
Peter Roos, CEO    
peter@charmed.nl
+31 (0) 625 062 925

Sonja Boots, Marketing Communicatie  sonja@charmed.nl
+31 (0) 252 241 714

Voor meer informatie:    www.charmed.nl


Verstreken tijd: 23 jaar en 91 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl