www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (24 jaar en 135 dagen geleden)
Bedrijf:

InterAccess wint SAP innovation Award 2002

Voor kostenbesparende inkoopoplossing bij de Gasunie

's Hertogenbosch, 13 december 2002 - De SAP Innovation Award 2002 voor de meest innovatieve SAP Partner van 2002, is dit jaar uitgereikt aan InterAccess. InterAccess, dienstverlener op het gebied van informatie- en communicatietechnologie, ontvangt de bekroning voor een innovatieve, op SAP gebaseerde inkoopoplossing voor de Gasunie. De jury koos voor de oplossing van InterAccess vanwege de creativiteit waarmee bestaande functies zijn gebruikt voor de ontwikkeling van innovatieve functionaliteiten in een nieuw product, dat niet alleen voor de Gasunie, maar ook voor andere organisaties zeer relevant is. SAP Nederland reikt de SAP Innovation Award jaarlijks uit aan die partner die zich onderscheidt door creativiteit en innovativiteit bij de ontwikkeling van oplossingen op basis van SAP-technologie.

"De kwaliteit van de inzendingen voor de SAP Innovation Award was dit jaar uitzonderlijk hoog," zegt Henny Hurkens, Director Strategy & Alliances van SAP Benelux. "InterAccess onderscheidde zich met hun inkoopoplossing doordat deze niet alleen zeer innovatief is, maar organisaties ook fikse kostenbesparingen kan opleveren. Bovendien hebben wij veel waardering voor de prima samenwerking tussen SAP en InterAccess gedurende het implementatieproces. We feliciteren InterAccess dan ook van harte met deze bekroning."

De inkoopoplossing die InterAccess heeft geïmplementeerd bij de Gasunie is gebaseerd op mySAP Supplier Relationship Management (mySAP SRM). De oplossing automatiseert een groot aantal handmatige handelingen binnen het inkoopproces en maakt het mogelijk om het beheer van de inkoopcatalogus nu centraal te laten plaatsvinden. Niet alleen stelt dit de Gasunie in staat om aanzienlijke kostenbesparingen te realiseren, SAP's oplossing heeft bovendien geleid tot een vergaande stroomlijning van het inkoopproces en een sterke vereenvoudiging van het beheer. Hiervoor maakte Inter Access een creatieve combinatie van bestaande technologische componenten. Deze implementatiemethode kan bovendien in de toekomst ook snel ingezet worden bij andere organisaties. Een dergelijke vereenvoudiging van het beheer werd nooit eerder toegepast.

Over SAP
SAP is wereldwijd marktleider in e-business software-oplossingen. Met behulp van mySAP.com verbeteren mensen overal ter wereld hun relaties met klanten en partners, stroomlijnen zij de operaties en bereiken zij aanzienlijke efficiencyverbeteringen binnen hun toeleveringsketens. Op dit moment gebruiken ruim 18.800 bedrijven verspreid over meer dan 120 landen software van SAP. Het totaal aantal SAP installaties is wereldwijd gestegen tot boven 56.000. Met dochterondernemingen in meer dan 50 landen genereerde SAP in boekjaar 2001 een omzet van EUR 7,34 miljard. Het bedrijf is genoteerd aan een aantal beurzen, waaronder de beurs van Frankfurt en de NYSE onder het symbool 'SAP'. Meer informatie over SAP is te vinden op
www.sap.com.

Voor meer informatie:
 
SAP Nederland B.V.   
Renee de Bruin     
Telefoon: 073 64 57 816   
e-mail:
renee.de.bruin@sap.com  

Monogram Communication Strategies (MCS) BV
Mirjam Jonker
Telefoon: 023 56 28 208
e-mail:
mirjamj@monogram.nl

SAP en  mySAP.com  zijn gedeponeerde handelsmerken van SAP AG. Alle andere merk- en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke houders.


Verstreken tijd: 24 jaar en 135 dagen
SAP contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu