www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (359 dagen geleden)
Bedrijf:

3stone verwerft belang in Flexas Group 

Amsterdam, 22 juli 20253stone Real Estate heeft een significant minderheidsbelang verworven in Flexas Group. Als onderdeel van deze transactie worden de aanhuuractiviteiten van 3stone ondergebracht bij Flexas Group. Hiermee zet Flexas een volgende stap in het uitbreiden van haar dienstenpakket, met een nog sterkere focus op de gebruikersmarkt.

Met deze strategische samenwerking bundelen twee gevestigde partijen hun krachten om huurders en verhuurders nog beter te bedienen in de snel ‘flexibiliserende’ kantorenmarkt. Tegelijkertijd lanceert Flexas een nieuwe afdeling, gericht op de exclusieve verhuur van vastgoed namens gebouweigenaren en aanbieders van flexibele kantooroplossingen (zgn. ‘operators’). In deze constructie werkt Flexas exclusief voor deze partijen of maakt zij deel uit van het vaste makelaarsteam.

“Door onze krachten te bundelen versterken we onze positie in de markt en bieden we zowel huurders als verhuurders een completer en krachtiger dienstenpakket. In een snel veranderende markt, waarin het proces van lead naar transactie steeds meer het snijvlak raakt van data en expertise, worden wij door veel verhuurders gezien als waardevolle aanvulling op hun makelaarsteam. Wij geloven sterk in onze visie dat de ideale makelaarscombinatie, naast de gebruikelijke ‘global’ en ‘local’ adviseur – ook een online gedreven adviseur moet omvatten,” aldus Marcel de Groot (founder Flexas.com) en Marc Rimmelzwaan (co-founder 3stone), die samen het dagelijks bestuur van Flexas zullen zijn.

Recent van Flexas.com  
3stone verwerft belang in Flexas Group 

Verstreken tijd: 359 dagen
Flexas.com contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl