www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (2 jaar en 14 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Clarity Benelux

Red Hat-onderzoek: helft van alle organisaties verloor afgelopen jaar omzet door veiligheidsincidenten rond containertechnologie

Bijna de helft (46%) van organisaties wereldwijd verloor het afgelopen jaar omzet of klanten als gevolg van een veiligheidsincident met containertechnologie. In een derde van de gevallen (30%) kreeg de onderneming een boete. Ongeveer negen op de tien organisaties (89%) hadden het afgelopen jaar minstens één container- of Kubernetes-gerelateerd incident. Dit blijkt uit het nieuwe State of Kubernetes Security Report van Red Hat. Wereldwijd zijn 600 senior IT-professionals ondervraagd over hun Kubernetes-gebruik. Uit het onderzoek blijkt dat goede securityplanning en -tools cruciaal zijn nu Kubernetes aan populariteit blijft winnen.


Afbeelding 1: de impact van veiligheidsincidenten rond Kubernetes/containers

Kubernetes en containers verhogen de algemene complexiteit van een IT-omgeving. Dat brengt de nodige veiligheidsrisico’s voor de kritische infrastructuur met zich mee. Als het gaat om risico’s voor containeromgevingen, liggen IT-specialisten het vaakst wakker van een kwetsbaarheid in de omgevingen (33%). Ook verkeerde configuraties (27%) en externe aanvallen (24%) blijken punten van zorg te zijn. Wanneer wordt gekeken naar het specifieke type gevaar, blijken professionals het vaakst bezorgd om codeerfouten (36%), lekken van gevoelige gegevens (34%) en slechte netwerkbeveiliging (32%).


Afbeelding 2: bedreigingen voor containeromgevingen


Afbeelding 3: type risico’s voor containeromgevingen

Ondanks deze dreigingen en zorgen vindt maar iets minder dan de helft van de ondervraagden (42%) dat hun onderneming te weinig investeert in containerbeveiliging. Security wordt daarbij vaak gezien als een gedeelde verantwoordelijkheid: bij slechts één op de drie bedrijven (34%) is het securityteam verantwoordelijk voor de containerbeveiliging. In de helft van de gevallen (50%) ligt die bevoegdheid vooral bij de operationele teams, namelijk Ops (18%), DevOps (17%) en DevSecOps (15%).

Containers en Kubernetes kunnen de ontwikkeling van applicaties in de hybride cloud aanzienlijk versnellen. Bedrijven moeten dan wel security inbouwen vanaf het begin, zonder te tornen aan snelheid en gebruiksgemak. Daarvoor geeft Red Hat drie richtlijnen voor een succesvolle Kubernetes-security:
  1. Gebruik beveiligingsmaatregelen die specifiek zijn ontworpen voor Kubernetes
  2. Breid security uit over de gehele lifecycle van applicaties
  3. Implementeer tools die DevSecOps ondersteunen
Lees voor meer inzichten het volledige State of Kubernetes Security Report.
Recent van Red Hat  
Red Hat maakt OpenShift 4.22 algemeen beschikbaar, voor kostenefficiënte en veilige AI in de hybride cloud

IBM en Red Hat breiden Lightwell uit en zetten een ijzersterk fundament voor veilige open source in het AI-tijdperk

Red Hat versterkt AI-infrastructuur met nieuwe producten en diensten

Verstreken tijd: 2 jaar en 14 dagen
PR contact  

Logo Clarity Benelux
Red Hat contact  

+31 20 5651200
www.redhat.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl