www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 34 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Werken in privétijd is volgens één op de drie werkende Nederlanders niet meer dan normaal

Amsterdam Dertig procent van werkend Nederland vindt het niet meer dan normaal om soms in privétijd te moeten werken. Dat blijkt uit onderzoek van OneFit, bekend van het flexibele sport membership, onder 2.000 werkende Nederlanders. Tekort aan werktijd is hiervoor een van de redenen. Zo geeft een kwart aan regelmatig buiten de afgesproken uren te werken, omdat hij zijn werk anders niet afkrijgt.

Werkgeluk moet een recht zijn
Het lijkt misschien fijn om ’s avonds nog wat laatste taken af te vinken, maar werken buiten de afgesproken tijden heeft ook nadelen. Denk bijvoorbeeld aan de invloed op de werk-privébalans. Toch lijkt niet iedereen zich daarmee bezig te houden. Zo hebben twee op de vijf werkende Nederlanders (42%) namelijk het idee dat werk-privébalans vooral een belangrijk topic is voor de jongere generaties. En dat terwijl dit voor iedere werkende Nederlander een aandachtspunt zou moeten zijn. Een goede werk-privébalans is namelijk van belang voor ons werkgeluk. Iets wat volgens een ruime meerderheid (57%) een recht in Nederland zou moeten zijn.

Belangrijkste pijlers voor werkgeluk
Maar hoe zorg je nu voor werkgeluk voor je medewerkers of voor jezelf? Werkend Nederland geeft aan dat verschillende factoren hierbij een rol spelen. Zo zijn leuke collega’s voor bijna de helft (47%) hierin het meest bepalend. Ook het hebben van een goede werk-privébalans (45%) en een goed salaris (42%) zijn belangrijk voor ons werkgeluk.

Kari Littley, expert op het gebied van employee wellbeing bij OneFit: “Het komt in vrijwel elke organisatie voor dat medewerkers bij hoge uitzondering buiten afgesproken werktijden moeten werken. Het is ontzettend belangrijk om te onthouden dat dit bij een uitzondering blijft. Toch blijkt uit ons onderzoek dat een grote groep werkenden dit vandaag de dag niet meer dan normaal vindt – en dat is zorgelijk. Daarom is het belangrijk om waakzaam te zijn dat de frequentie waarin jouw medewerkers buiten de afgesproken tijden werken niet te hoog oploopt. Zo help je hen om deze grenzen te bewaken en hun werk-privébalans en werkgeluk op peil te houden. Want dat laatste is voor zowel werkend Nederland als voor organisaties nu eenmaal heel belangrijk. Gelukkige medewerkers zorgen namelijk ook voor een goede sfeer en hogere productiviteit. Organisaties kunnen zelf in de gaten houden of medewerkers gelukkig zijn in hun werk en hen handvatten bieden om het werkgeluk op peil te houden. Zo kan je als werkgever samen met je medewerkers zorgen dat hun werkgeluk gewaarborgd blijft, zij plezier op de werkvloer hebben en hun productiviteit wordt verhoogd.”

-----

Over het onderzoek
Dit onderzoek is in opdracht van OneFit uitgevoerd door MarktEffect onder 2.010 werkende Nederlanders van 18 jaar en ouder. 

Verstreken tijd: 2 jaar en 34 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Urban Sports C.. contact  

085 - 888 48 26
urbansportsclub.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl