ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (2 jaar en 173 dagen geleden)
Bedrijf:

Komst nieuw Elektronisch Patiëntendossier moet innovatie in zorg aanjagen

Het online zorgplatform Webcamconsult introduceert een nieuw Elektronisch Patiëntendossier (EPD) met als doel deze toegankelijk te maken voor elke zorgorganisatie en leverancier van digitale diensten. Deze vooruitgang markeert een significante stap in de mogelijkheden voor integratie binnen zorgorganisaties en zal innovatie versnellen.

Het EPD is in samenwerking met zorgprofessionals ontwikkeld om de communicatie tussen patiënten en zorgverleners te verbeteren en te optimaliseren. Bovendien biedt het ruimte voor integratie met bedrijven die diensten leveren aan zorgorganisaties binnen het digitale domein. Het EPD biedt de mogelijkheid aan zorgverleners om tijdens virtuele consulten meteen medische informatie van de patiënt vast te leggen en ook weer eenvoudig terug te vinden zoals medische geschiedenis, laboratoriumresultaten en medicatiegegevens, waardoor zorgverleners tijdens virtuele consulten sneller en weloverwogen beslissingen kunnen nemen.

Belemmeringen zorginnovatie
Bert van Gerwen, CEO van Webcamconsult: "Met de introductie van het Elektronisch Patiëntendossier naast onze online communicatiediensten, zetten we een grote stap voorwaarts in het verwezenlijken van die missie.
Een EPD is in de meeste gevallen behoorlijk gesloten en de kosten voor integratie met een externe leverancier kunnen aanzienlijk zijn. Dit belemmert innovatie in de zorg. Omdat we zelf ook regelmatig met deze problemen te maken kregen en omdat we soortgelijke zorgen hoorden van andere leveranciers en onze relaties, hebben we besloten een eigen EPD te ontwikkelen."

Van Gerwen benadrukt dat het doel niet is om de bestaande complexe EPD's in ziekenhuizen te vervangen, maar waar nodig een handzaam EPD te bieden voor met name kleinere zorginstellingen en op afdelingen van grotere instellingen die willen inzetten op hybride zorg. Het kunnen terugvallen op één systeem, dat fungeert als volledige online praktijk, is dan ook de motivatie van Webcamconsult voor de integratie van het EPD.

Geïntegreerd EPD
Daarnaast heeft het EPD de mogelijkheid om verwijsbrieven, recepten en andere correspondentie te delen met patiënten en/of huisartsen.

Op dit moment worden er gesprekken gevoerd met zorgorganisaties in het buitenland, waaronder Spanje, om de implementatie van Webcamconsult met het nieuwe EPD te realiseren. Vera van der Vliet, Country Manager bij Webcamconsult, benadrukt het belang van deze samenwerking: "Niet alleen in Nederland hebben zorgorganisaties te maken met een groeiende zorgvraag en stijgende kosten. Ook in het buitenland wordt gezocht naar innovatieve oplossingen om de efficiëntie te verbeteren en kosten te verlagen. Toegang voor aanjagers van e-healthoplossingen tot EPD’s is daarbij van essentieel belang. Het flexibel en betaalbaar inzetten van het EPD is dan ook het uitgangspunt.
Het nieuwe EPD wordt internationaal uitgerold in 10 verschillende talen. Zorgaanbieders kunnen de nieuwe dienst online activeren en direct in gebruik nemen.
Recent van Webcamconsult  
Webcamconsult breidt samenwerking met de Spaanse ziekenhuisgroep HCB Hospitales uit na een succesvol pilotproject

Verstreken tijd: 2 jaar en 173 dagen
Webcamconsult contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu