www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (3 jaar en 21 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

AFAS Software, Blue Bricks, Summiteers en Salesforce zijn beste Nederlandse werkgevers in 2023

Atlassian, DEPT®, Univé Dichtbij, Incentro, Mobilee management & advies, McCoy, Moneybird en TRES scoren ook hoog

Haarlem – De organisaties AFAS Software, Blue Bricks, Summiteers en Salesforce mogen zich de beste werkgevers van Nederland in 2023 noemen. Zij staan bovenaan de lijst met Best Workplaces in de categorieën grote, middelgrote, kleine organisaties en multinationals. Dit werd afgelopen vrijdag bekendgemaakt door Great Place To Work Nederland, het internationale onderzoeksbureau op het gebied van goed werkgeverschap, tijdens hun evenement Walk Your Talk.

De complete lijst met Best Workplaces is samengesteld aan de hand van een vragenlijst met zestig stellingen over vertrouwen, trots en plezier die alle medewerkers van een organisatie invullen. Deze vragenlijst is in de periode april 2022 tot maart 2023 ingevuld. De veertig hoogst scorende organisaties van de 225 organisaties die door Great Place To Work gecertificeerd zijn, ontvangen de titel Best Workplace.

Nummers twee en drie in iedere categorie
De complete ranking bestaat dus uit een top tien in iedere categorie. In de categorie multinationals staan Atlassian en mediabedrijf DEPT® respectievelijk op plaats nummer twee en drie. In de categorie grote organisaties zijn het Univé Dichtbij en Incentro die er met de tweede en derde plek vandoor gaan. Bij de middelgrote organisaties, met maximaal 250 medewerkers, zijn het Mobilee Management & advies en McCoy op de tweede en derde plek. Binnen de kleine organisaties staat TRES op plek twee en Moneybird op plek drie.

De complete top tien in iedere categorie ziet er als volgt uit:

image

De volledige lijst met Best Workplaces is hier te vinden: https://www.greatplacetowork.nl/best-workplaces/nederland/2023

Vergeleken met gemiddeld Nederland
Als we de gemiddelde Trust Index-scores van de Best Workplaces vergelijken met het gemiddelde van Nederlandse organisaties, dan zien we de grootste verschillen op:
  • Integriteit van het leiderschap (Best Workplaces: 91% versus gemiddeld Nederland: 47%)
  • Het betrekken van medewerkers (Best Workplaces: 86% versus gemiddeld Nederland: 45%)
  • Communicatie vanuit het leiderschap (Best Workplaces: 89% versus gemiddeld Nederland: 53%)
René Brouwers, directeur Great Place To Work Nederland: “Afgelopen vrijdag hebben wij met trots tijdens ons event Walk Your Talk de ranking van de Best Workplaces bekendgemaakt. Tijdens Walk Your Talk hebben we met zo’n driehonderd deelnemers aandacht gevraagd voor een positieve werkcultuur voor iedereen. Dit zou de nummer 1 prioriteit van iedere organisatie moeten zijn, aangezien een slechte organisatiecultuur inmiddels onderwerp van gesprek is in de maatschappij. Er komt daarmee meer focus op het belang van goed werkgeverschap, maar vanzelfsprekend is het nog steeds niet. De Best Workplaces mogen heel trots zijn op de voorbeeldfunctie die zij vervullen. Zij begrijpen het belang van vertrouwen, trots en plezier op de werkvloer en weten daarmee een werkplek te creëren waar mensen zich gewaardeerd en gehoord voelen. Dat gunnen we uiteindelijk heel werkend Nederland.”

Verstreken tijd: 3 jaar en 21 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Great Place to.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl