www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (24 jaar en 175 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

BrightStor Enterprise Backup van CA snelste back-up software ter wereld

Microsoft en storage-marktleiders testen BrightStor als snelste back-up- en restore-oplossing

Nieuwegein, 29 oktober 2002 – Tijdens Storage Networking World in Orlando (VS) hebben Computer Associates (CA) en Microsoft bekend gemaakt de snelste archiveringsback-up ooit te hebben gerealiseerd. Met een snelheid van 2,6 terabytes per uur werd met CA’s BrightStor Enterprise Backup een back-up gemaakt van een Microsoft SQL Server 2000-database. De testresultaten overtreffen alle uitkomsten van eerdere publieke benchmarks, recent uitgevoerd door CA en andere storage-leveranciers.
 
Bij het maken van een restore behaalde BrightStor Enterprise Backup een constante snelheid van 2,2 terabytes per uur, waarbij gebruik werd gemaakt van 32 drives. Het gemiddelde CPU-gebruik was 26% gedurende de back-up, terwijl voor de restore het gebruik uitkwam op gemiddeld 12%. Voor de test werd gebruikgemaakt van een back-up server met 8 CPUs.
 
Benchmark
De benchmark is uitgevoerd met BrightStor Enterprise Backup-software in combinatie met hardware van Brocade, Emulex, Hitachi Data Systems en Quantum. Samen met CA en Microsoft hebben deze partijen BrightStor Offering for Enterprise Data Centers opgezet om hoogwaardige storage-oplossingen en -diensten te bieden voor de huidige complexe IT-omgevingen.
 
“Voor veel klanten is SQL Server een onmisbaar onderdeel geworden van hun bedrijfsvoering. Vanwege een sterke toename in de omvang van databases hebben zij back-up-oplossingen nodig die sneller, flexibeler en betrouwbaarder zijn dan ooit”, zegt Gordon Mangione, Vice-President voor SQL Server van Microsoft. “Binnen BrightStor Offering werken Microsoft en CA samen met aanbieders van storage-infrastructuur. Samen zorgen wij ervoor dat klanten storage-producten effectief inzetten en er maximaal voordeel uit halen.”
 
Nigel Turner, Senior Vice-President van CA: “Dit recordbrekende resultaat is erg waardevol voor onze klanten. Wij zullen blijven samenwerken met de BrightStor Offering-partners om de verkoop, de implementatie en het gebruik van hoogwaardige storage-oplossingen eenvoudiger te maken.”
 
Testproces
Microsoft Consulting Services heeft een white paper gepubliceerd, waarin alle details van het testproces en de architectuur van de testomgeving worden beschreven. Dit white paper is beschikbaar via
http://www3.ca.com/Solutions/Collateral.asp?id=2696

Daarnaast geven CA, Microsoft en de BrightStor Offering-partners binnenkort een aantal publicaties uit, waarin wordt aangegeven hoe de diverse storage-oplossingen effectief kunnen worden ingezet binnen bedrijven die beschikken over grote databases of strenge continuïteitseisen.

------------------------


Over Computer Associates
Computer Associates International, Inc. (NYSE: CA) ontwikkelt en levert software om eBusiness tot stand te brengen en te beheren. Haar doel is om dé technologiepartner te worden voor de huidige en volgende generatie bedrijven die investeren in eBusiness. Computer Associates, opgericht in 1976, is uitgegroeid tot een wereldwijde organisatie met ruim 17.000 medewerkers. Het bedrijf heeft zijn producten ondergebracht in zes groepen: Unicenter (infrastructure management), eTrust (security management), BrightStor (storage management), CleverPath (portal en business intelligence), AllFusion (application life cycle management) en Advantage (data en applicatiemanagement). Het kantoor van CA in Nederland bevindt zich in Nieuwegein. Voor meer informatie, zie
http://ca.com

Voor meer informatie:
Computer Associates
Marcel den Hartog
030-6048345
marcel.denhartog@ca.com

Whizpr
Annerieke Kamphuis
0317-410483
ca@whizpr.nl


Verstreken tijd: 24 jaar en 175 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
CA Technologie.. contact  

+31 30 6048345
www.ca.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl