www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (4 jaar en 107 dagen geleden)
Bedrijf:

Trendanalyse: het volledige beeld van alle IT-aanbestedingen in Nederland

Hoevelaken 12-09-2022 - Hoe ziet de markt van overheidsaanbestedingen van ICT, Managed Services en werkplekbeheer in Nederland eruit? Wat is de totale omzet en wie zijn de winnaars van deze tenders? Om de aanbestedingswereld van Managed IT Services duidelijk in kaart te brengen, heeft qcore op basis van alle data van 2020 en 2021 de Trendanalyse IT-aanbestedingen Nederland gemaakt.

qcore is sinds 2009 specialist in het begeleiden van ondernemers bij het succesvol inschrijven op aanbestedingen. Inmiddels heeft qcore meer dan 1 miljard euro omzet verworven voor haar opdrachtgevers. “Onze jarenlange kennis van het inschrijven op en winnen van tenders delen wij graag met de markt. In dit specifieke geval hebben we gekozen om een trendrapport specifiek voor Managed Services op te stellen omdat dit een grote, dynamische tak is in aanbestedingsland. Dat is de reden dat we de Trendanalyse IT-aanbestedingen Nederland hebben samengesteld”, verklaart Rob Noordman die samen met Douwe Enting de directie vormt van qcore.

Wat is er te lezen in het trendrapport?
In de Trendanalyse IT-aanbestedingen Nederland staat veel interessante data waar ICT-ondernemingen lering uit kunnen trekken wanneer ze regelmatig inschrijven op tenders. Het kan tevens ICT-bedrijven die nog niet structureel op aanbestedingen inschrijven, inspireren om dit te overwegen. Zo valt in het rapport te lezen wat de minimale eisen zijn om als IT-dienstverlener in te kunnen schrijven op IT-aanbestedingen en staat vermeld hoe de diverse aanbestedende diensten omgaan met hun tenders.

Gemiddeld aantal inschrijvingen op IT-tenders
In het trendrapport is verder te lezen dat er gemiddeld drie tot vier inschrijvers zijn op een Managed IT Services-aanbesteding. De meest verrassende was de aanbesteding ‘EU aanbesteding ICT Dienstverlening’ t.b.v. Stichting Ultiem. Daar waren uiteindelijk maar liefst negen inschrijvers. Bij vijf aanbestedingen was er slechts één inschrijver.

De winnaars van IT-aanbestedingen
In de gestelde periode zijn de partijen die de meeste IT-aanbestedingen hebben gewonnen:
Odin Onderwijs (4)
KPN (4)
Cloudwise B.V. (3)
Operator Groep Delft (3)

Highlights uit de Trendanalyse
Overige highlights uit het trendrapport zijn:
-Van alle ICT-aanbestedingen in de periode 2020-2021 had de grootste opdracht een waarde van 230 miljoen euro;
-88,75% van de opdrachten boden een optie tot verlenging;
-Bij 2/3 van de gegunde aanbestedingen woog kwaliteit zwaarder dan prijs.

Kennisdelen in DNA qcore
Rob Noordman: “Bij qcore zijn we erg van het delen van kennis. Dat doen we via de publicaties op onze websites, via webinars en via ons live event Bids & Bites. Daarom zijn we voornemens om voor meerdere branches een Trendanalyse uit te brengen. Uiteindelijk maakt de ervaring en de kennis bij onze mensen dat we zo succesvol kunnen zijn voor ondernemers die aanbestedingen willen winnen. En die kennis willen we graag laten zien.”

Trendanalyse IT-aanbestedingen Nederland is gratis te downloaden via deze pagina.

—---------------Einde bericht - niet voor publicatie—----------------

Voor vragen, interviewaanvragen, beeldmateriaal of het opvragen van het rapport, neemt u contact op met:

qcore
Rob Noordman
Directeur qcore Team West
Rob@qcore.nl
033-445-3030
www.qcore.nl

Verstreken tijd: 4 jaar en 107 dagen
qcore contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl