www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (4 jaar en 13 dagen geleden)
Bedrijf:

TIE Kinetix voegt nieuwe Senior Sales Executive toe aan Benelux Team

Breukelen, Nederland – 21 juni 2022 om 18.00 uur CEST– TIE Kinetix, een leider in 100% digitalisering van de toeleveringsketen, is verheugd om aan te kondigen dat mevrouw Marina Bergmans is toegevoegd aan het Benelux team als nieuwe Senior Sales Executive.

Marina Bergmans heeft meer dan 15 jaar sales ervaring, waarvan meer dan 7 jaar ervaring in EDI. Voordat zij in dienst is getreden bij TIE Kinetix, heeft zij verschillende functies vervult in verkoop, business development en project management bij diverse internationale cloud georiënteerde software bedrijven in Nederland, waaronder The DOC en OMS International.

Als Senior Sales Executive in de Benelux brengt Marina een prestatiegerichte verkoopaanpak mee naar TIE Kinetix, evenals een sterke betrokkenheid bij de klant. Zij is verantwoordelijk voor het stimuleren van het zakelijk succes van TIE Kinetix door het uitvoeren van een sterke en duurzame verkoopstrategie. Haar belangrijkste doel is om leads en prospects om te zetten in betaalde gebruikers van TIE Kinetix's Software-as-a-Service FLOW Partner Automation platform. Marina's jarenlange ervaring met EDI en B2B & B2G data-uitwisseling zal TIE Kinetix helpen de doelstelling te bereiken om steeds meer klanten succesvol hun digitale transformatie te laten realiseren.

Arjan Sloot, Country Manager van TIE Kinetix Nederland zegt: “Marina's achtergrond in EDI en sales ervaring is precies wat TIE Kinetix zoekt in een medewerker, waardoor Marina echt een waardevolle aanwinst is voor ons team. We zijn ervan overtuigd dat haar succes in sales een impact zal hebben op het succes van TIE Kinetix.”

Marina Bergmans zegt: “Het was een eenvoudige beslissing om voor TIE Kinetix te kiezen. TIE Kinetix heeft een duidelijke visie op de toekomst en het FLOW Partner Automation platform is bijzonder goed doordacht. Met behulp van mijn kennis en ervaring in EDI kijk ik er naar uit om, samen met mijn nieuwe team, klanten te helpen en te inspireren op hun reis naar 100% digitalisering van de supply chain.”

Verstreken tijd: 4 jaar en 13 dagen
TIE Kinetix N... contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
Logo ENGIE
Logo Exact
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103868 persberichten
7044 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17548 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR