ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (4 jaar en 47 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Paskal Kelly nieuwe COO Orange Cyberdefense

Utrecht, 30 mei 2022 – Paskal Kelly is de nieuwe Chief Operational Officer (COO) van cyberbeveiligingsexpert Orange Cyberdefense. Dat maakt het bedrijf vandaag bekend. Kelly was de afgelopen jaren al voor Orange Cyberdefense werkzaam in de rol van Operational Director.

Als COO zal Kelly (45) zich volledig richten op de interne bedrijfsvoering van Orange Cyberdefense. Hij rapporteert aan Managing Director Mark Jenster, die zich door de samenwerking met de COO meer kan richten op strategisch adviseren van klanten en op zoek kan gaan naar de invulling van Orange Cyberdefense in de maatschappij. Voor Kelly’s benoeming vielen de taken van COO namelijk onder Jenster’s verantwoordelijkheden.

De aanstelling van Paskal Kelly is onder andere gedreven door de groei in complexiteit van vraagstukken bij klanten en innoverende dienstverlening. Met Kelly heeft Orange Cyberdefense voortaan één aanspreekpunt met een focus op de continuïteit en kwaliteit van de dienstverlening die zij levert aan haar klanten.

Mark Jenster, Managing Director bij Orange Cyberdefense: “In de samenwerking met Paskal merkte ik de afgelopen jaren zijn ambitie om de organisatie nog verder uit te bouwen. Als bedrijf bieden wij onze mensen de kans zich te ontwikkelen. Zijn benoeming geeft mij de ruimte om juist buiten de organisatie te treden, en me zonder winstoogmerk bezig te houden met de grotere maatschappelijke rol van Orange Cyberdefense, bijvoorbeeld als het gaat om de digitale veiligheid. In onze missie Europa iedere dag een stukje veiliger te maken, heeft Orange Cyberdefense niet alleen een commercieel doel, maar ook een maatschappelijke verantwoordelijkheid.”

Nieuwe COO Paskal Kelly: “Mark en ik delen dezelfde visie over Orange Cyberdefense en de manier waarop we klanten willen adviseren. Het splitsen van Mark’s taken, en mijn focus op de planning, continuïteit en structuur van het bedrijf, leidt tot een directe kwaliteitsinjectie bij bestaande én nieuwe klanten. Met deze nieuwe bedrijfsstructuur kunnen we onze mensen en teams nog beter ontwikkelen. Dat draagt bij aan ons doel om Nederland digitaal weerbaarder te maken.”


Verstreken tijd: 4 jaar en 47 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Orange Cyberde.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu