ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (4 jaar en 117 dagen geleden)
Bedrijf:

Prijsplatform Martinic gaat door als PriceFacts.com

Het prijsplatform Martinic.net wat al actief is sinds 2004 is overgenomen en gaat door onder de wel luidende naam PriceFacts.com

SolutionS ICT uit Naarden heeft prijs vergelijk platform Martinic(.net) overgenomen en compleet vernieuwd, de vernieuwde en sterk gemoderniseerde versie is sinds een aantal weken online te vinden op de url https://www.pricefacts.com.

Nieuwe functies zijn onder andere een nieuw geschreven API voor klanten die de database die inmiddels zo’n 1.8 miljoen computer gerelateerde producten bevat van meer dan 50 distributeurs direct willen koppelen met hun ERP pakket of E-commerce oplossing. Ook is de database nu geïndexeerd waardoor zoeken op producten, voorraden en prijzen in tienden van seconden gaat tegen 2-4 seconden voorheen, dit is een enorme tijdswinst die bij complexe zoekopdrachten zeker de manier van werken ten goede komt. Ook zijn nu realtime voorraden te zien wat in deze tijd van schaarste zeker geen overbodige luxe is en je tijdens het inkopen veel tijdswinst vanwege onnodige speurtochten maar ook snellere levertijden oplevert, met deze ontwikkeling is ook de eindklant beter geholpen uiteraard. Het afgeven van levertijden is een belangrijk onderdeel van het verkoopproces.

Het platform is gezien een aanzienlijk deel van de distributeurs (en fabrikanten) maar ook gebruikers uit met name Duitsland maar ook uit het Verenigd Koninkrijk komen nu ook in het Engels en Duits beschikbaar, aangezien deze markten elkaar min of meer overlappen is uitbreiding van het taalgebied een logische keuze geweest.

Klan specifieke prijzen zijn ook geïmplementeerd, dus heb je betere prijzen bedongen met de met name grotere distributeurs dan houd het systeem daar rekening mee, mits je natuurlijk de juiste logins hiervoor aanvraagt en in de backend onder je account invult. Uitgebreide handleidingen hoe je dat doet staan per leverancier aangegeven, het is meestal een kwestie van een mailtje naar de juiste afdeling.

De komende tijd wordt er onder andere gewerkt aan meerdere soorten koppelingen voor de meest populaire Open Source webshops en ERP software zodat PriceFacts gedeeltes van het assortiment als content voor resellers gaat aanbieden. Ook wordt gewerkt aan toevoeging van extra content van de aangeleverde data met een PIM systeem zodat straks de reseller weinig moeite hoeft te doen om actief deel te nemen aan het E-commerce geweld wat spelers zoals Amazon met zich meebrengen, de marges zijn immers in de IT industrie niet zo hoog dat grote provisies beginnende bij 15% maar al snel meer (afhankelijk welke extra diensten men nodig heeft zoals BTW berekeningen of warehousing) kunnen worden afgedragen voor het leveren via een handelsplatform, zeker als het beheren van een paar duizend producten straks volledig automatisch kan in een Open Source platform. PriceFacts zal eerst voor een real time actueel assortiment zorgen en de volgende stap is dat er d.m.v. de diverse koppelingen ook (drop)shipment orders automatisch via het platform naar de juiste leveranciers worden doorgestuurd die voor de verdere afhandeling zorgt al dan niet met het logo van de reseller op de pakbon.

Wij verwachten deze complete service binnen enkele maanden te kunnen aanbieden, de prijzen van de reguliere service is sinds 2004 nooit aangepast, en voor lopende abonnementen wordt deze ook niet aangepast, profiteer dan ook van ons 30 dagen gratis proefabonnement voordeel en de nog immer zeer concurrerende lage prijs van 15,95 euro excl. BTW per maand bij het afsluiten van een jaarabonnement, er is geen enkele ‘concurrent’ die voor deze prijs zo’n complete inkooptool levert en onze klanten hebben straks weinig meer te vrezen van hun eigen ‘concurrenten’ die niet meegaan met deze ontwikkelingen het handmatig onderhouden van een e-commerce platform is geen levensvatbare strategie, ook is de tijd van het wekelijks bestuderen en vergelijken van Excel sheets en PDF lijsten van elke afzonderlijke leverancier onbegonnen werk. Assortimenten zijn bij de meeste distributeurs en groothandel zo breed geworden wat te zien valt aan de omvang van de database van PriceFacts, in 2016 had Martinic nog ‘slechts’ 800.000 producten met een ongeveer zelfde aantal wholesalers.... nu is dat ruim een miljoen meer, verwacht wordt dat deze trend zich de komende jaren verder gaat uitbreiden, dit ook vanwege de overlapping van reguliere IT producten met Voip Telecom en IoT apparatuur.

Verstreken tijd: 4 jaar en 117 dagen
PriceFacts contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl