www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (5 jaar en 136 dagen geleden)
Bedrijf:

Magdelijn Emaus benoemd tot directeur Luminis Eindhoven

Eindhoven – Per 1 februari is Magdelijn Emaus benoemd tot directeur van de Eindhovense vestiging van Luminis. Met de benoeming van Magdelijn wordt weer een belangrijke stap gezet in de ontwikkeling van de jongste vestiging van Luminis. Magdelijn Emaus (35 jaar) is de eerste vrouwelijke directeur van softwaretechnologiebedrijf Luminis. 

Magdelijn heeft de afgelopen 10 jaar ervaring opgebouwd in digitale transformaties en innovatie bij verschillende werkgevers. Zij is haar carrière, na haar opleiding Bedrijfswetenschappen en Strategie aan de Radboud Universiteit Nijmegen, gestart bij Sogeti. De afgelopen 7 jaar heeft zij bij Accenture diverse rollen gehad waaronder consultant op het vlak van mobile strategie en delivery, lead van de interne Innovation Accelerator en changemanager. Bij Luminis Eindhoven is Magdelijn verantwoordelijk voor het verder uitbouwen van de dienstverlening in de regio Brabant en Limburg.

Magdelijn Emaus vertelt: “Ik ben erg enthousiast over de kennis en ervaring van Luminis en de diversiteit aan klanten waar Luminis waarde creëert. Mijn brede achtergrondervaring in de toepassing van digitale technieken en strategieën zet ik graag in om samen met het team in Eindhoven onze klanten verder te helpen met hun ambities. Samenwerking staat voor mij daarin centraal; samenwerking met de regio en samenwerking binnen Luminis met alle andere kernen. Dat betekent elkaars business begrijpen, op de hoogte blijven van de nieuwste technieken en innovaties, luisteren, vertrouwen opbouwen, behouden en altijd het beste van elkaar vragen. Wat ik zo bijzonder vind is de manier waarop Luminis is georganiseerd en de manier waarop de mens centraal staat. Ik kijk er naar uit om die waarden naar voren te laten komen in zowel het leiderschap van de kern Eindhoven als in onze klantrelaties!”

Een organisatie van kernen
Luminis streeft ernaar om de wendbaarheid en gedrevenheid van kleine bedrijven te combineren met de slagkracht van grote bedrijven. Daarbij volgt Luminis de filosofie van BSO-oprichter Eckart Wintzen (1939-2008). Volgens hem zijn bedrijven organismes die uit cellen zijn opgebouwd. Hierbij kunnen cellen zich delen zodat de cultuur van het bedrijf doorgegeven wordt. Vanuit de vestiging van Luminis in Arnhem dragen verschillende medewerkers bij aan de nieuwe ontwikkeling en uitbreiding van Luminis in Eindhoven. En uiteraard zoeken we naar nieuwe collega’s die het team komen versterken.

Over Luminis
Luminis is een software- en technologiebedrijf met vestigingen in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Eindhoven, Rotterdam en de UK. Vanuit deze vestigingen werken 200 professionals aan technisch hoogwaardige oplossingen voor klanten. Er wordt samengewerkt met meer dan 100 klanten, waaronder grote merken zoals KLM, Remeha, Nike en Bol.com. Luminis onderscheidt zich door aantoonbaar voorop te lopen in technologie en innovatie.


Voor vragen of informatie naar aanleiding van dit bericht kunt u contact opnemen met Denise Neurink, denise.neurink@luminis.eu.
Recent van Luminis International B.V.  
Nieuwe lichting IT-toptalenten van Luminis, Bosch en de Belastingdienst ronden succesvol Accelerate-traject af in Aviodrome

Verstreken tijd: 5 jaar en 136 dagen
Luminis Intern.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl