ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (5 jaar en 156 dagen geleden)
Bedrijf:

Dutch IT Channel Datacenter Project is gestart

Interviews en Video Talkshows met thought leaders en partners

Dutch IT Channel is gestart met het Datacenter Project en publiceert tot begin april 2021 interessante content op de speciale datacenter sectie van Dutch IT-channel en Executive-People. Daarnaast worden er Talkshows en Virtual Talkshows 'Leaders of Datacenters' geproduceerd en uitgezonden. Het Dutch IT Datacenter Project richt zich op de community van leveranciers, distributeurs, resellers en IT-beslissers zoals CIO’s, datacenter specialisten en IT managers.

Volgens de laatste voorspelling van Gartner zullen de uitgaven van IT-beslissers voor wereldwijde datacenterinfrastructuur naar verwachting in 2021 rond 200 miljard dollar bedragen, een stijging van zes procent ten opzichte van 2020. Dit biedt tal van kansen voor aanbieders van datacenter toepassingen om hun propositie via Dutch IT-channel en Executive-People bij de hele IT-branche, waaronder IT-beslissers en IT-dienstverleners, te tonen. De komende maanden publiceert Dutch IT-channel artikelen over datacenter ontwikkelingen met IT-leiders en thought leaders van onder andere Rijkswaterstaat, Shell, Gartner, Dutch Cloud Community (de nieuwe branchevereniging die voortvloeit uit de fusie tussen DHPA en ISPConnect), Dutch Datacenter Association (DDA) en vele partners van dit project.

Talkshows

Naast de artikelen vinden ook de Dutch IT Datacenter Talkshows plaats. Danny Frietman (moderator) en Witold Kepinski (hoofdredacteur) ontvangen in de studio een aantal gasten voor live opname van de Talkshows. Zij gaan in gesprek over uiteenlopende Datacenter onderwerpen en toepassingen. Daarnaast gaat Danny Frietman één op één virtueel in gesprek via een video webcast met thought leaders, gasten en partners over verschillende datacenter onderwerpen.

Begin april 2021 sluiten we het project af met de Dutch IT-channel print special rond datacenters waarin alle content wordt gebundeld. Deze special is ook digitaal beschikbaar.

Partner worden

Participatie aan dit project is bijzonder interessant voor IT-leveranciers, distributeurs, datacenter dienstverleners en (cloud) serviceproviders die graag hun datacenter aanbod van technologie en diensten willen belichten. Voor partner mogelijkheden en aanvullende informatie over het Dutch IT Datacenter Project neem contact op met:

Rob de Kleijnen: rdekleijnen@dutchitchannel.nl - 06-40236803
Yvonne Bansagi: y.bansagi@dutchitchannel.nl - 06-23530399
Marc Jongbloed: m.jongbloed@dutchitchannel.nl - 06-43753759

Download HIER de Dutch IT Channel Datacenter folder voor meer informatie
Recent van Dutch IT Channel  
DutchIT.com neemt belang in People Work Technology Media

Dutch IT Security Day: praktische inzichten, trends en netwerken

Dutch IT Channel Awards 2025 feestelijk uitgereikt in Studio 21

Verstreken tijd: 5 jaar en 156 dagen
Dutch IT Chann.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl